Čeká vás oslava narozenin, kterou se chystáte uspořádat na zahradě? Budete mít firemní rodinný den? Plánujete velkolepé grilování s větší partou přátel a rodinou? Venkovní akce jsou úžasné, pokud vyjde počasí. Jenže to člověk nikdy neví, na předpověď se 100% spolehnout nelze. A tak je lepší být připraven než překvapen.

I malá přeháňka dokáže venkovní akci totálně pokazit. Mokří jsou nejen účastníci, ale také veškeré občerstvení, židle atd. Bez zastřešení prostě venkovní akci plánovat nelze. A pokud na zahradě nemáte pergolu, nezbývá než postavit improvizovaný zahradní přístřešek – party stan!

Stan je skvělou volbou i proti slunci

Nejen déšť může být nepříjemný, také přehršel slunečního svitu nepotěší. Hrozí úpal či úžeh, takže není vůbec na škodu se schovat někam pod střechu či do stínu. A právě k zastínění může pomoci nůžkový reklamní stánek. Pro slunečné dny je pochopitelně dobrou volbou spíš nějaká světlejší barva, tedy spíš bílý stan než černý. U takto nudných barev na druhou stranu zůstávat vůbec nemusíte. Stany se dají opatřit i originálním potiskem, třeba logem vaší firmy apod.

Sestavení stanu je jednoduché

Dnešní moderní stany s hliníkovou konstrukcí se rozkládají velmi snadno a rychle. Stan dokážou sestavit i dvě osoby, stačí pouze roztáhnout nůžkovou konstrukci a za pět minut je hotovo. Stan se dodává v přepravním vaku na kolečkách, tudíž ho i poměrně snadno přesunete do auta a z auta, případně do sklepa či kamkoliv jinam.

Nůžkový stan má široké možnosti využití

Když si pořídíte takový stan jako soukromá osoba, můžete ho využívat i na svých toulkách po Česku či zahraničí. V kempu si ho postavíte a hned získáte více zastřešeného prostoru. Firma ho využije například jako prodejní stánek, případně stánek na veletrhu. Jde o investici na dlouhá léta, tedy aspoň v případě, že investujete do vysoké kvality.