Vínečko bílé, jsi od mej milej. Když jsem šel z Hradišťa z požehnání. Co si představíte, když se řeknou moravské a slovenské lidové písně? Pokud hledáte hudební doprovod na oslavu narozenin, svatební hostinu i firemní akci, osloví vás svým repertoárem cimbálová kapela. Jestli si říkáte, že v Praze žádnou takovou neseženete, asi jste ještě neslyšeli o Cimbálové muzice Vltava.

Cimbálová muzika pod vedením Petra Goryczky spojuje moravské a slovenské muzikanty, kteří zpříjemňují společenské akce po celé České republice, ovšem působí především v hlavním městě a okolí. Cimbálka Praha má na svých webových stránkách podrobnosti o celé nabídce, ceníku, ale i kontaktní informace.

Podívejte se na videoukázky

Jestliže si nechcete objednávat kapelu naslepo, aniž byste věděli, jak hraje, tak na webových stránkách cimbálovky najdete i videoukázky. Podívejte se, jak může vypadat i vaše svatební hostina, respektive oslava. Cimbálovka Praha se skládá z profesionálů, kteří umí hrát na různé hudební nástroje.

Dlouholeté zkušenosti, profesionální výkon, úžasné hlasy, naladěné hudební nástroje. Muzikanti vám zahrají nejen lidové písně, ale nedělají jim problémy ani jiné žánry.

Cimbálovku tvoří čtyři muzikanti

Cimbálová muzika Vltava hrává většinou ve čtyřech, někdy i pěti muzikantech. Hudba se pak skládá z houslí, violy, cimbálu a kontrabasu. Spojením těchto hudebních nástrojů vznikají úžasné písně, které oživí svatby, rodinné oslavy, prezentace, firemní večírky, košty vín a pálenek.

Co se místa jako takového týče, cimbálovka dokáže zahrát kdekoliv, ať už jde o exteriér, nebo interiér. Zvládnou venkovní prostředí, ale i restaurace, haly, kanceláře, festivaly, hotely, penziony, lázně i chaty.

Pokud si to budete přát, muzikanti přijdou v kroji, jinak ve společenském oblečení. Záleží pouze na vás.