Pokud patří cestování mezi vaše koníčky, ovšem letadla vás omrzela, vyzkoušejte něco nového, například cestu napříč Evropou v dodávce. Současný trh s užitkovými vozy je poměrně rozmanitý a nabízí se vám dodávky různého charakteru. Poslouží vám nejen jako dopravní prostředek, ale mnohdy i jako místo k přespání. V následujících řádcích vám prozradíme, jak takové vozidlo vybrat, abyste neprohloupila.

V současné době představují dodávky stále oblíbenější způsob cestování, ostatně není se čemu divit, protože můžete kdekoliv zastavit, přespat, a potom jet opět dál. Podíváte se na místa, na která byste se jen tak nedostala. Stanete se sama sobě pánem, což je skvělé, nemyslíte?

Kde koupit užitkový vůz?

V běžných autobazarech sice nějaké dodávky jsou, nicméně mnohem lepší je obrátit se na specializovanou společnost, která se zaměřuje především na prodej užitkových vozů. Prvně si však uvědomte, jaký druh vozidla chcete zakoupit, protože se vám nabízí dodávky, furgony, vany, minibusy, pick-upy i přívěsy. Záleží na tom, kolik lidí bude s vámi cestovat. Pro dvě osoby vám vystačí i obyčejný pick-up. Do zadní části si dáte matrace a můžete v něm přespávat. Žádný problém.

Při výběru dodávky je nezbytné si rozmyslet, jak velká by měla být. V některých jsou tři místa k sezení, v jiných klidně i sedm. Stejně tak je nezbytné zohlednit řidičské oprávnění, protože s řidičským průkazem skupiny B můžete řídit pouze vozidla s maximální hmotností 3,5 tuny.

VANS CENTRE je odborník na užitkové vozy

Hledáte někoho, kdo má na prodej pick-up či dodávku? Oslovte společnost VANS CENTRE, jejíž pestrou nabídku zhlédnete i na internetu. Podívejte se, které vozidlo by se vám zamlouvalo, a potom přijďte na jeho prohlídku. Možná rovnou v novém automobilu odjedete a vyrazíte na daleké cesty.