Příjemný úsměv vám otevře dveře kamkoliv. Uvidíte, jak obrovskou moc má. V práci, mezi kamarády a přáteli i při jednání na úřadech dosáhnete mnohem více, když budete působit uvolněně a usmívat se. Ovšem málokdo si troufne při úsměvu ukázat také svoje zuby. Většina lidí se spokojí s úsměvem s pevně sevřenými rty, protože si myslí, že nemá dokonalý chrup. Jestli ale chcete působit opravdu otevřeně a pohodově, není nad to se smát od ucha k uchu a pochlubit se bílými zuby.  Právě to je ale často problém.

TIP:  Dokonalý úsměv za pár týdnů? Vyzkoušejte neviditelná rovnátka.

Bílý chrup je investicí do budoucnosti

Lidí, kteří mají od přírody bílé zuby v pravidelné řadě jako perličky, bohužel moc není.  Ovšem není se za co stydět. Nikdo není dokonalý. Pokud ale chcete působit na své okolí dobře, je dobré pokusit se přírodě pomoci. Cesta k bělostnému úsměvu dnes není tak složitá jako dříve. Když se rozhodnete pro bělení zubů, děláte správný krok ke své budoucnosti. Proč?

  • Když pracujete v zaměstnání, kde jste v pravidelném kontaktu s klienty, při hovoru si všimnou, jaký máte chrup, a budou vás podle toho soudit.
  • Mluvíte-li na veřejnosti před skupinou lidí, okamžitě je upoutá, není-li s vaším chrupem něco v pořádku.
  • Nedostatky chrupu často vedou ke sníženému sebevědomí.

TIP:  Hledáte moderní alternativu klasických rovnátek? Vyzkoušejte léčbu neviditelnými rovnátky.  

I se špatnými zuby se dá něco udělat

I když váš chrup není bez chybičky a máte třeba problémy se žloutnutím zubů, nikdy není pozdě s tím něco podniknout. Mohou se vám hodit například nové bělící pásky určené k domácímu bělení zubů. Pokud se totiž budete zajímat o lékařské bělení zubů, zjistíte, že jeho ceny jsou opravdu vysoké. Běžně zaplatíte za bělení zubů pod dohledem zkušeného zubaře i 12 tisíc korun. Ovšem pokud si budete zuby bělit doma, vyjde cena mnohem levněji. Aplikace bělicích pásek přitom není nijak složitá. Měli byste ale pásky používat v případě, že vaše zuby jsou spravené a nemáte žádné nedoléčené kazy.