Současná doba přeje svobodné sexualitě a v ložnicích se odehrávají praktiky, za které by se předchozí generace rděla až za ušima. Anální sex je přesto pro mnohé páry zapovězený, ačkoliv oba partnery představa nevšedního potěšení láká. Ano, čtete dobře, většina žen by s milováním „do zadečku“ souhlasila, jenomže se toho bojí. Nebude TO bolet? A nehrozí nehoda, která by intimní chvíli proměnila na naprosté fiasko? Pokud se vám honí hlavou podobné otázky, začtěte se do tohoto manuálu. Prozradíme vám, jak si análek užít bez úhony.

Pravidlo č. 1: Volba partnera

Ať chcete, nebo ne, anální sex je zkrátka jiný než „klasika“, proto byste ho měla vyzkoušet s někým, kdo je vám blízký a nestydíte se před ním. Jakýkoliv náznak stresu může akci zhatit. Podstatné je, abyste se během styku dokázala stoprocentně uvolnit. No, a pokud máte dispozici někoho zkušeného, je to jen dobře.

Pravidlo č. 2: Vhodně zvolené pomůcky

Bojíte se bolesti? Rada nad zlato zní: začněte tím, že si vezmete na pomoc anální dildo a sama si vymezíte intenzitu prožitku. Pomůcka vás zbaví počátečního napětí a připraví na další fázi. Naprostou samozřejmostí je pak lubrikační gel, ovšem ne ten na vodní bázi. Pro anální sex je vhodný kluzký silikonový gel.

Pravidlo č. 3: Optimální poloha

V souvislosti s análním sexem se vám pravděpodobně vybaví pozice „zezadu“, ale paradoxně není nejlepší volbou. Lépe se uvolníte při klasickém misionáři. Rozkoš pak můžete znásobit tak, že si budete stimulovat klitoris. V tomto směru je nepřekonatelnou pomůckou womanizér.

Pravidlo č. 4: Dodržte doporučený postup

Análek není rychlovka, naopak je na místě nespěchat, hrát si a postupně si zvykat na něco nezvyklého. Muž by v žádném případě neměl na ženu tlačit a působit ji nepříjemné pocity, ne-li dokonce bolest. A pro jistotu ještě jednou podotýkáme význam lubrikačního gelu – zda příslovečné „méně je více“ opravdu neplatí. Vůbec s ním nešetřete!