V každém z obchodů na zákazníky z regálů křičí záplavy produktů v nejrůznějších pestrobarevných obalech, lákajících ke koupi. Abyste v tak náročném prostředí uspěli a přinutili je všimnout si těch vašich, je potřeba použít obal, který bude nejen nápadný, ale také praktický a nápaditý, půjde opakovaně použít a bude šetrný k životnímu prostředí.

Všechny tyto podmínky splňují reklamní plechovky s potiskem, či papírové tubusy, které vyrábí a dodává firma Bluearrow.cz. K potisku zde používají značkové plechovky Eurotin, certifikované pro styk s potravinami. Jsou vyrobeny z kvalitního ocelového plechu o síle 0,23 milimetrů, vybaveném na vnitřní straně zlatavým či stříbrným povrchem, bránícím korozi.

Reklamní plechovky nabízí obrovskou variabilitu tvarů

Reklamní plechová dóza nemusí mít jen běžný tvar, k dispozice je více než 2000 nejrůznějších tvarových variant a rozměrů, včetně kruhových, oválných nebo i zcela atypických tvarů. Potisk plechovek se provádí kvalitním offsetovým tiskem, který zaručuje barevnou stálost a dlouholetou trvanlivost. Vaše reklamní potisky můžete ozdobit i embosovaným či debosovaným prolisem a dokonce i lokálním UV lakem, které dodají plechovce mnohem hezčí vzhled.

Papírové tubusy jsou levné a ekologické

Vzhled vašeho zboží můžete vylepšit i papírovým tubusem, vyrobeným z tvrdého lisovaného papíru. I papírové tubusy mohou být ozdobeny jakýmkoli potiskem, pokryty lesklou kovovou fólií, a jsou dostupné v široké škále nejrůznějších tvarů a velikostí.

Pokud chcete svému zboží zajistit důstojný obal, který přitáhne zraky kupujících, jsou papírové tubusy či reklamní plechovky ideálním řešením. Pokud hledáte vhodného dodavatele, není třeba psát do vyhledávače „potisk plechovek“ či „papírové tubusy Praha“. Stačí navštívit stránky firmy Bluearrow.cz a vybrat si z tisíců exkluzivních variant.