Čas léta je ideálním obdobím pro uspořádání firemní akce pro Vaši společnost. Večírek můžete uspořádat ve velkém stylu za pomoci Firmy na zážitky.

Kde čerpat tipy na zážitky pro firmy?

Firma na zážitky má mnohaleté zkušenosti s nabízením těch nejlepších zážitků pro všechny věkové kategorie. Nově se nyní zaměřuje také na poskytování lákavých tipů na zážitky pro firmy. Firemní večírky se nejčastěji pořádají v období adventu. Firmy s mladším kolektivem se často nezdráhají uspořádat teambuilding ani v létě. Zábavu na firemním večírku ve stylu hraní bowlingu nebo tancování dovede zajistit asi kterákoliv firma. Něco úplně nového jsou však zážitky pro firmy v podání Firmy na zážitky. Alespoň pro tentokrát totiž můžete zapomenout na nudu a spíše se oddat smysluplné zábavě. Firemní akce od Firmy na zážitky si zamilují naprosto všichni zaměstnanci Vaší firmy. Pro milovníky vaření můžete nechat uspořádat soukromé kurzy vaření pod taktovkou Romana Vaňka. Jeho tištěné kuchařky zná snad každý, kdo se alespoň jednou postavil za sporák. Jeho recepty jsou snadné a připravené jídlo více než lahodné.

Teambuilding v moderním provedení

Zcela luxusním zážitkem se pro Vás a Vaše zaměstnance může stát mezinárodní párty v nejvyšším patře Žižkovské věže. Tento televizní vysílač je považován za jednu z pražských dominant a současně je také nejvyšší stavbou v hlavním městě České republiky. Stavba je vysoká 216 m a díky své nevšední rekonstrukci osloví každého kolemjdoucího svým stylem i designem. Dalšími možnostmi na firemní teambuilding jsou závody v nejrychlejších supersportech světa nebo terénní cross country v amerických vozech značky Hummer. Zážitky od společnosti Alegria nejen že poskytnou skvělou zábavu, ale také skvěle stmelí pracovní tým.