Filtrování pitné vody se postupně těší čím dál tím větší popularitě a není divu! Možná si říkáte proč, vždyť pitná voda by měla být přece naprosto nezávadná, ne? Divili byste se však, kolik miniaturních částeček, pouhým okem neviditelných, se v ní může nacházet.

Výskyt škodlivin vyřeší filtrace vody

Jak již bylo zmíněno, i kohoutková voda obsahuje škodlivé látky. V první řadě se jedná o těžké kovy, jako je například olovo a kadmium. Dále není vůbec neobvyklý ani výskyt zinku či mědi. Mimo nežádoucí změny chuti mohou taktéž zapříčiňovat různé zdravotní obtíže. Kvalitní filtrační systémy si však s těmito prvky dokáží hravě poradit.
S kohoutkovou vodou bývá asi nejčastěji spojován vodní kámen. Jeho přítomnost nejvíce pocítíte na spotřebičích, které jsou s vodou v kontaktu dennodenně, jako třeba rychlovarná konvice. Kvalitě a chuti vody též neprospěje ani přítomný chlór a rozličné druhy organických sloučenin. Pořízením filtrační konvice můžete rychle dosáhnout naprosto čisté vody a dopřávat svému organismu jen to nejlepší. Věřte, že rozdíl v chuti je opravdu velký.

Čistá voda kdekoliv na cestách

Pokud rádi cestujete do cizích zemí, tak zajisté víte, že kvalitní pitná voda tekoucí z kohoutku nemusí být pokaždé samozřejmostí. V některých krajinách je naprosté nemyslitelné si napustit sklenici přímo z kohoutku a rovnou ji vypít. Snadno byste si totiž mohli uhnat různá onemocnění a velkou část dovolené strávit na toaletě. Řešením jsou v tomto případě filtrační lahve, jež si ve většině případů dokáží s cizokrajnými bakteriemi poradit.
Spolehlivým dodavatelem filtrace na vodu všemožných druhů a typů je firma Penepex. Ve své nabídce má široké spektrum produktů počínaje filtry na kohoutek až po filtry do bazénů. Dopřejte si konečně stoprocentně čistou vodu a začněte si užívat její chuť. Je to opravdu snadné.