Advent je doba očekávání. Rozdíl je v dnešní době jen v tom, co kdo očekává.

Někdo očekává oslavy příchodu Syna Božího, malé děti Ježíška s dárky, tatínkové, maminky a prarodiče volno, setkání a rodinnou pohodu. Personalisté a zaměstnanci pak mimo jiné očekávají, jak dopadne fiskální rok a předvánoční firemní párty.

Zaměstnavatelé se trápí rozpočtem a typem letošního poděkování zaměstnancům a personál restaurací žasne nad kreativitou požadavků marketingových oddělení a růzností projevů veselí zúčastněných. V každém případě jde často o všestranně náročné společenské akce plné jídla, pití, tance, řízené, neřízené i zcela nezřízené zábavy a následné únavy nahromaděné po celém pracovním roce.

Není divu, že po bujarých mrazivých nocích následují bohužel nezřídka nastydlá vyčerpaná rána. Mají-li u sebe hříšníci lék Wobenzym, který jejich notně dotčené imunitě tzv. „píchne“, měli by si jej nasadit ihned s horkým zázvorovým čajem.

Enzymy oslabeného těla už svoji práci v maximálně možné míře už vykonaly a jsou patrně na pokraji svých sil stejně jako majitelé jejich těl. Enzymoterapeutická pomoc zvenčí, per orálně v podobě 2x 7 tablet léku Wobenzym, může zachránit i následky noční cigarety v propoceném tričku na mrazu.

A pokud se dá už tento scénář předjímat, je navýsost moudré se premedikovat už aspoň týden před preventivní kúrou.

Více na wobenzym.cz.