a21f4888-b892-4701-9162-536e2b78909b

Moderní technologie mění fungování našich životů ve všech možných oblastech a svatba není výjimkou. Dnes je například běžné, že si svatebčané tvoří svůj vlastní svatební web. Ano, čtete dobře. Nenechávají si ho vytvořit, udělají si ho sami. Vy to zvládnete také.

Vrtá vám hlavou, na co byste měli svatební web potřebovat? Účelů jeho využití je rovnou několik.

Webové stránky jako svatební oznámení

Šetřete lesy, netiskněte svatební oznámení. Vytvořte si místo toho webové stránky, kam napíšete vše potřebné. Kromě toho na takový web se vejde mnohem více informací než na jednu tištěnou kartičku. Můžete připsat i něco o tom, jak se mají svatebčané obléct nebo jaké svatební dary si přejete.

Za toto elektronické svatební oznámení určitě ušetříte nejen lesy, ale i svou peněženku. Web jednou vytvoříte, zaplatíte a pak můžete odkaz rozeslat klidně tisícům známých. Cena se nenavyšuje podle toho, kolika lidem oznámení pošlete. U papírové formy byste se nejspíš omezovali, protože každé vytištění i známka na poslání něco stojí.

Svatební web jako vzpomínka na krásný den

Svatební web může posloužit rovněž jako vzpomínka na váš velký den. Až vám fotograf dá fotky, nahrajete je na web a tady budou k dispozici každému, kdo se na ně bude chtít podívat. Je možné připojit i poděkování všem hostům, kteří byli ve svatební den s vámi.

Většina lidí obě dvě varianty využití kombinuje. Vytvoří si svatební web nejdříve jako svatební oznámení a po proběhlé svatbě ho předělají na krásnou vzpomínku.

Pokud byste si i vy chtěli vytvořit jedinečný svatební web online, podívejte se na Saywebpage.com. Web si vytvoříte během pár minut a je jen na vás, co na něj dáte. Představíte příběh toho, jak jste se seznámili? Zveřejníte program večera? Oznámíte menu svatební hostiny? Svatební web bude takový, jaký si ho uděláte – přesně jako celá vaše svatba.