Nová cyklistická sezóna je v plném proudu. Počasí překračuje dvacetistupňovou hranici, silnice i cyklostezky jsou suché a příroda rozkvétá. Pokud zrovna sháníte nové kolo, raději příliš nečekejte. My vám nyní poradíme, jaký typ s sebou přináší nejlepší poměr ceny a výkonu.

Jedna z nejstarších značek na světě

V dnešní době najdete na trhu ohromně pestré množství typů, značek i provedení bicyklů. To zní na jednu stranu jako super příležitost, na stranu druhou pořádný bolehlav. Drahý totiž nemusí znamenat kvalitní, levný zase nekvalitní. Každé kolo má navíc svá specifika a hodí se pro jiné účely.

Jezdíte po zpevněných trasách? V tom případě si určitě prohlédněte silniční kolo Bianchi. Jedná se o jednu z nejstarších značek bicyklů na celém světě. V roce 1885 ji založil Ital Edoardo Bianchi. V dnešní době kola od této firmy najdete doslova všude – používají je víkendoví výletníci, zapálení sportovci, ale i nejlepší cyklisté na celém světě. Stačí se podívat na Tour de France.

Kolo Bianchi přijíždí jak v dostupných typech pro začátečníky, tak i vyloženě vychytaných provedeních pro nejnáročnější. Ať už tedy máte jakýkoliv rozpočet, přijdete si na to své. Navíc si můžete vybírat ze silničních, gravelových i typických horských variant.

Podívejte se na vlastní oči

Přece jen se bavíme o vašem budoucím parťákovi na cesty, který vám dost možná bude sloužit až do konce života. Přesně proto bude nejlepší, když si prohlédnete dostupné bicykly sami.

Otevřete si webové stránky populárního e-shopu Bicykly.cz (najdete je pod výše vloženými odkazy). Tento ostravský obchod disponuje desítkami různých produktů od Bianchi. Ty si můžete prohlédnout buď osobně (bude se vám věnovat profesionální obsluha), či si je objednat až ke dveřím.