Země plná slunce, rozkvetlých olivových hájů, dlouhých písečných pláží a historických skvostů, se kterými se žádný turista nudit nebude. Přesně tak by se v kostce dala představit legendami opředená Hispánie, dnešní Španělsko – a samozřejmě také místní kuchyně, do jejichž tajů nyní alespoň na chvilku pronikneme. Kdo nikdy neochutnal španělské kulinářské delikatesy, o mnoho přišel. Tolik zajímavých věcí by zkrátka bylo škoda nevyzkoušet…

Různé odstíny na talíři potěší oko i chuťové pohárky

Představme si nejprve v krátkosti Balsamico Full Moon, vinný ocet, jenž se skvěle kombinuje se saláty, rybím masem a třeba i pečenou kachnou. Voní po rozinkách a karamelu, takže delikátní aroma připravovaného pokrmu je už předem zaručeno! Dvanáctiletý balzamikový ocet je i pěkným dárkem pro vaše milované, nejen kvůli té elegantní lahvičce ve tvaru kostky. Staletá tradice a obliba také u michelinských kuchařů snad hovoří za vše, španělské slunce by si přece ani v nejmenším nedovolilo na váš stůl dodat produkty druhé kategorie.

Vyzkoušejte ale určitě také olivový olej Full Moon, který také patří do užší světové špičky. Se sýrem, rybami a zeleninovým salátem přímo vynikne, bonusem je zde opět designová lahev ve tvaru kostky, díky které bude olej z oliv také pěkným dárkem pro někoho, koho máte opravdu rádi. Extramadura je krajem, který podobně jako Andalusie nebo Kréta dodává olivový olej do luxusních restaurací a má výjimečnou pověst i mezi náročnými spotřebiteli.

 

Dárkové balení je skvělým receptem na zdravý dárek

Také často přemýšlíte, co koupit vašim nejbližším, vzdálenějším příbuzným, přátelům nebo obchodním partnerům? Darujte kolekci Full Moon. Máte jistotu, že je to kvalitní produkt té nejvyšší úrovně. Dárkové balení Full Moon je navíc velmi elegantní. Červená a černá barva, skoro jako ve Stendhalově románu, kombinace olivového oleje a balzamikového octa, vůně rajčat a banánů, trochu rozinek a karamelu. Když darujete olivový olej, darujte zdraví!