Česká společnost Salus, později nazvaná Saloos, vyrábí přírodní kosmetiku v bio kvalitě z ekologických surovin.

 


Výrobky obsahují vysoký podíl čistě přírodních látek, neobsahují konzervanty, vazelínu, silikony, ropné produkty, jsou bez parfemace a barviv. Neobsahují suroviny ze zvířat (kolageny, tuky) a geneticky modifikované suroviny, ani chemické UV filtry. Velkým plusem je, že tato kosmetika není testovaná na zvířatech. Hodí se pro všechny typy pleti a dokonce i pro alergiky. Široký sortiment zahrnuje výrobky pro péči o tělo: tělové a masážní oleje, balzámy, obličejové oleje, pleťové vody, sprchové a koupelové oleje, roll-ony, vonné oleje do aromalamp a další. Společnost Saloos neustále vytváří nové produkty. Například:

  • Saloos koupelové a sprchové oleje. Tyto oleje působí blahodárně na problematickou a citlivou pokožku těla.
  • Saloos obličejové oleje – mají čistící účinky, zlepšují a regenerují pleť, zbavují napětí, jsou protizánětlivé, působí dobře na psychiku, bojuje proti vráskám a stárnutí.
  • Saloos tělové masážní oleje – podporuje pružnost pokožky, uvolňuje, léčí kožní problémy (strije), regenerují kůži, dodávají potřebnou hydrataci a napomáhají zdravému vzhledu.
  • Mezi oblíbené patří vonné oleje, které se využívají v aromaterapii. Jedná se o přírodní, velice kvalitní oleje, vyrobené přírodní cestou. Na lahvičkách vždy najdete označení, o jaký extrakt z rostliny se jedná a jaké je místo původu. Tyto oleje mají velice dobrý vliv na lidskou mysl a psychiku, dokážou ovlivňovat pocity a náladu. Na trhu najdeme různé druhy vonných olejů, například: anýz, bazalka, bergamot, cedrové dřevo, cypřiš, borovice, citron, heřmánek, grep, hřebíček, jedle, kadidlovník, jasmín, máta, meduňka, myrta, neroli, mateřídouška, růže, skořice, šalvěj, pomeranč, smrk, tea tree, ylang-ylang, zázvor a další.

Výrobky Saloos jsou velmi oblíbené, mají přírodní a příjemný charakter, zaručují vysokou kvalitu celkové péče o pokožku těla, navozují uklidňující pocit, harmonizují tělo i mysl, nádherně voní a jsou z bio surovin. Opravdu stojí za povšimnutí a vyzkoušení!

(zdroj obrázku: vanillaandlime.com)