Snažíte se omezit všechny masově produkované předměty, jejichž výrobci ničí životní prostředí? V takovém případě jste se už určitě seznámili s lokální a 100% přírodní kosmetikou. Ta se bohužel neshání zrovna snadno. My naštěstí víme, kde si přijdete na to své.

Vítejte ve vsetínském obchůdku jménem Ekokočka

Právě jste otevřeli dveře nenápadného obchůdku uprostřed Vsetína. Ihned po prvním kroku si uvědomíte, že jste se ocitli na několika málo metrech čtverečních plochy. Ve stejnou chvíli cítíte kombinaci desítek nádherných vůní, které se k vám linou ze všech stran.

Původcem těchto vůní je 100% BIO kosmetika z dílen malosériových českých producentů. Majitelka obchodu si totiž pečlivě hlídá, s kým naváže spolupráci. Přesně proto zde nenajdete žádnou chemii, plnidla, éčka, umělá barviva a další zbytečnosti.

Ihned si můžete prohlédnout a osahat nejrůznější krémy, mastičky, oleje, tělová mléka, kvalitní parfémy i deodoranty, vonné svíčky, mýdla, peelingové masky, hygienické potřeby, a dokonce i vitamíny a minerály v podobě doplňků stravy.

Nejste si úplně jistí, jaký produkt vyřeší vaše potíže? Pak popojděte ke kase, kde najdete zkušenou a milou obsluhu. Ta vám moc ráda představí jednotlivé varianty a poradí, jaká z nich je pro vás ideální.

Jde to i online

Zajímá vás zodpovědná kosmetika, ale Vsetín máte bohužel trochu z ruky? Pak se nedá nic dělat. Raději si otevřete webové stránky e-shopu pod vloženým odkazem. V něm sice neucítíte desítky krásných vůní, ale zato si můžete objednat veškeré produkty až domů.

Majitelka Ekokočky odešle zásilku do dvaceti čtyř hodin od objednání. To znamená, že maximálně do tří pracovních dní si danou vůni užijete u sebe doma. Kdybyste měli dotazy, zavolejte na uvedené číslo a nechte si poradit na dálku.