Chystáte se na prodloužený víkend a nemáte do čeho sbalit věci? Navštivte stránky bottega.cz a vyberte si hezký dámský batoh, praktickou pánskou tašku přes rameno nebo rovnou pánskou cestovní tašku. Vaše rozhodnutí určitě ovlivní zejména to, zda budete chtít zavazadlo používat spíše ke krátkodobému účelu, nebo i na cestu do ciziny.

  • Pánské cestovní tašky mají tu obrovskou výhodu, že se do nich vejde opravdu všechno včetně suvenýrů, které budou chtít pánové ze svých cest přivézt.
  • I když dámám sluší elegantní kufřík, kožený dámský batoh nebo dámská taška přes rameno určitě prodloužený wellness víkend s kamarádkami v lázních také řeší.

Přes rameno? Na předloktí?

Některé ženy raději nosí kabelku přes rameno, jiné zavěšenou na lokti. Je pravda, že přes rameno se hodí spíše taška přes rameno dámská, zatímco dámské kabelky s většími uchy více sluší předloktí. Klasickou dámskou kabelku, byť je ušitá tak, že ji lze zavěsit na rameno, uděláte zajímavější, pokud ji zavěsíte na předloktí. Dodá vám totiž mnohem větší šmrnc, podtrhne vaši image, ale nezakryje vás; způsobí, že budete vypadat mnohem sebevědoměji. Ale s napěchovanými dámskými batohy byste předloktí zkoušet neměly. Ani manažerské tašky nebo tašky do fitka a na notebook se k nošení na předloktí příliš nehodí. Pokud si však pořídíte malou a elegantní kabelku crossbody dámskou s vhodnou délkou ucha a zajímavým střihem, předloktí jí bude slušet.

Dosloužila vám kabelka? Pořiďte si novou!

Mnozí muži nosí pánskou tašku dnes a denně. Zejména tašku přes rameno pánskou, bez které z domu ani nevyjdou. Když jim jejich oblíbená doslouží, je třeba pořídit novou. Pánská kožená taška může být skvělým vánočním dárkem pro muže, stejně jako dámská taška, například dámská kabelka do ruky může být skvělým vánočním dárkem pro ženu. Velké množství dámských tašek a luxusních pánských tašek najdete na bottega.cz.