Zaslouží si váš iPhone originální prémiový kryt? Určitě ano! Otázkou je, kde ho sehnat. Pokud už máte plné zuby levných plastových krytů z Číny, které vídáte na každém druhém telefonu, vydejte se originálnější cestou. Nakupte v Česku a ozdobte svůj telefon krytem, jejž jen tak někdo nemá.

Slušnou nabídku originálních krytů na iPhone najdete na Appleking.cz. Právě tam jsme se porozhlédli a objevili pár skutečně zajímavých kousků.

Klasický originální Apple kryt na iPhone

Minimalistický, jednoduchý a kvalitní. Takový je originální Apple obal na iPhone. Dopřejte svému telefonu přímo kvalitu od společnosti Apple, žádný padělek. Originální prémiový kryt je vyroben ze silikonu, vypadá luxusně, chrání před škrábanci a povrchovými poškozeními. Působí skvěle, celkový dojem je mnohem lepší než z nějakých levných napodobenin.

Stylový kryt Karl Lagerfeld

Velmi oblíbené jsou kryty na iPhone Karl Lagerfeld. Karl jich vyrábí celou řadu, obvykle z tvrdého plastu a samozřejmě se stylovými postavičkami Karla v brýlích a někdy i s Choupette. Kryty z tvrdého plastu jsou vysoce odolné, takže si buďte jistí, že vám dlouho vydrží. Navíc telefonu bude zaručeně slušet.

Dokonalý dřevěný kryt

Víte, jaký materiál působí 100% prémiově? Dřevo. Dřevěné obaly na iPhone jsou výjimečné a dodávají punc luxusu. Nemusíte přitom sahat pouze po hnědém dřevu, vynikající jsou kombinace s barvami. Například kryty značky Native Union jsou vyráběny z přírodního dřeva s vypalovanými motivy a telefonu sluší opravdu za každých okolností.

Prošívaný kryt Guess

Potrpíte-li si na luxus, vyberte si obal na iPhone od luxusní značky, jakou je například Guess. I tento výrobce má celou řadu krytů na iPhone, vynikající volbou je například Guess V Quilted, tedy kryt s prošívaným vzhledem. K dispozici je v černé i zlaté barvě, opět je vyroben z velmi odolného tvrdého plastu.

Tak jaký upřednostníte vy?