Dáváte si s kamarádkou drobnosti k narozeninám či svátku? Je to velmi hezká tradice, i když se rozhodnete obdarovávat se pouze maličkostmi. Využijte příští narozeniny vaší kamarádky k tomu, abyste ji rozesmála. Úsměv je totiž ten nejlepší make-up.

Jakým dárkem zaručeně rozesmát? Máme pro vás pár tipů.

Hrneček s vaší společnou fotkou

Nerozesmějte kamarádku pouze jednou, vykouzlete jí úsměv na tváři každé ráno, i když zrovna nebudete s ní. Jak toho dosáhnout? Darujte jí hrnek s vaší společnou fotkou. Tento dárek určitě využije a bude na vás díky němu velmi často vzpomínat. Vyberte samozřejmě nějakou pořádně bláznivou fotku nebo snímek ze dne, jejž jste si dokonale užily a rády na něj vzpomínáte.

Salámový a sýrový dort

Slavíte narozeniny něčím sladkým? Udělejte letos výjimku a místo dortu kamarádce darujte dort salámový nebo sýrový. Na internetu najdete spoustu návodů a nápadů, jak ho vytvořit, určitě to zvládnete i doma. Místo pečeného korpusu nakupte toustový chleba, popusťte uzdu fantazii a pak kamarádce nezapomeňte sdělit, že pro ni chystáte dort. Plná očekávání se bude těšit na sladkou dobrotu a vy ji překvapíte!

SPZ s originálním potiskem

Je vaše kamarádka ta nejlepší řidička? Nebo „nejlepší“ řidička? V obou případech to může náležitě ocenit vtipný dárek od vás. Nechte vyrobit SPZ s originálním potiskem, kterou si pak kamarádka dá za sklo svého milovaného auta, případně ji použije doma jako dekoraci. Co na SPZ napíšete, je pouze na vás. Prostor je však omezený, musíte se tedy vyjádřit stručně a jasně.

Toaletní papír s originálním potiskem

Jako drobnost můžete kamarádce k narozeninám darovat také toaletní papír. Ne jen tak ledajaký, nýbrž se speciálním potiskem. Může na něm být daňové přiznání, texty vtipů, aby se na záchodě nenudila, potisk pětitisícovek či třeba krásný obrázek hovínka s nápisem „Shit happens“. Dokonce se dá nechat vyrobit papír s potiskem na míru.