Máte doma malého školáka či školkaře? Pak byste měli zbystřit pozornost, razítka na oblečení – textil vám usnadní situaci a označování oblečení bude bez stresu a námahy.

Určitě jste se jako rodič setkali s tím, že vaše dítě nemá ani tušení, které části oblečení jsou jeho. A tak si velmi lehce mikinu či tepláky zamění se svým spolužákem. Abyste se tomuto problému velmi snadno vyhnuli, jednoduše mu oblečení označíte. Kdysi dávno se jmenovky na oblečení poctivě vyšívali. Avšak dnes to máte mnohem jednodušší, poslouží vám razítko na oblečení .

Co je moderní razítko na oblečení?

Pod razítkem si můžete představit nádherné jmenovky pro děti, které si vyrobíte přesně podle svých představ. Je to opravdu velmi jednoduché a zvládne to opravdu každý. Kromě toho, že je zde super funkční věc, což šetří čas, ještě vypadá dobře.

V prvním kroku si vyberete tvar razítka. Na výběr máte z více možností jako je například kotě, sova, panda a podobně. Následně si zadáte do objednávky jméno vašeho dítěte nebo přezdívku. Předposledním krokem je výběr ilustrace, která bude otiskována spolu se jménem. K dispozici máte opravdu široký výběr, takže fantazie se meze nekladou. A na závěr si vyberete už jen barvu inkoustu a máte hotovo.

Když je vaše razítko na textil přizpůsobená podle vašich představ, stačí odeslat objednávku. A za pár dní vám bude tento šikovný pomocník doručen a můžete ji začít používat.

4 rady jako razítko na oblečení používat

Jakmile krabičku rozbalíte, můžete se pustit do štítkování a označování oblečení vašich dětí. Abyste z razítka vytěžili co nejvíce, dodržujte následující 4 rady a věřte nám, že razítko bude vaším nejlepším parťákem dlouhé období.

V první řadě si nechávejte záležet na jejím skladování. Vždy než ukončíte její používání, důkladně ji zavřete a přesvědčte se o tom, že krytka opravdu dobře drží. Skladujte ji tak, aby krytka směřovala směrem dolů, inkoust tak bude směřovat ke spodní části a tedy spodní část, která se otiskne na oblečení bude neustále pořádně namočená. Díky tomu obrázek bude jasný a ostrý. Můžete ji uchovávat na tmavém místě a vyhradit si na ni svůj specifický obal.

Nejdůležitějším krokem je vybrat oblečení a doplňky, které chcete pro vaše děti označit. V případě, že už jej máte vybráno, vyberte si místo, kam razítko chcete umístit. Pak ji už jen lehce chytíte do rukou a vymačkáte na textil. Inkoust je velmi odolný a vydrží vám na textilu opravdu dlouho. Závisí to na typu pracího prostředku a způsobu praní, avšak běžně vydrží až 50 praní.

Po otlačení razítka na oblečení nechte oblečení odležet, aby otisk stihl zaschnout. Nemusíte se vůbec bát, inkoust je naprosto nezávadný a netoxický. I kdyby se dostal do styku s kůží, nemusíte se ničeho obávat.

A poslední čtvrtá rada vám pomůže z razítka vytěžit co nejvíc. Pokud razítko z oblečení vybledne, jednoduše razítko vytáhnete a otlačte ho znovu. A máte znovu vystarané, téměř bez žádných starostí. Pokud máte tmavé oblečení, na kterém by otisk razítka nebyl vidět, k objednávce razítka dostanete nažehlovací pásky na tmavý textil zdarma.

Díky razítkům na textil tak ušetříte spoustu času. A vaše dítě bude přesně vědět, které oblečení je jeho a nestane se, že domů donese jiný kus oblečení nebo ten svůj někde ztratí.