Potřebujete prodat nebo pronajmout byt či dům? Nevíte, na koho se obrátit, aby vás celý proces nestál víc, než je nutné? Objevte nové dimenze obchodů s realitami. Portál CINCINK, kde můžete zdarma inzerovat, a kde vám pomohou se vším potřebným.

CINCINK je zdarma

Když prodáváte nemovitost, potřebujete zařídit spoustu věcí. Musíte odhadnout, kolik bude stát. Potřebujete vymyslet, kam umístit inzerát. Je třeba nafotit kvalitní snímky, aby se nemovitost snadněji prodala. Zapotřebí je napsat kvalitní text, který potenciální kupce naláká. Samozřejmě je třeba, aby vám se sestavením smlouvy poradil někdo fundovaný, nejlépe právník. A víte, jaké daně musíte platit, když kupujete byt nebo dům? Je toho hodně, nepropadejte panice, že to nezvládnete. Doposud mnoho těchto služeb zajišťovaly realitní kanceláře. Ovšem mnohdy si platíte služby, které byste si zvládli obstarat sami. Začněme jen u zveřejnění inzerátu zdarma. Následně text si také můžete napsat sami. Živíte se účetnictvím? Pak nejspíše máte přehled o daních, nebo alespoň tušíte, jak si rychle zjistit, jak je to s daněmi ohledně obchodu s nemovitostmi. Za tyto činnosti nemusíte platit. U portálu CINCINK si tak objednáte pouze to, co skutečně chcete využít.

Osvědčené právní služby i odhad nemovitosti

Ptáte se, co CINCINK je? Startup Kateřiny Stehlíkové. Nejedná se ovšem o začínající projekt, který by měl pochybné záruky. Vize snadného obchodování s realitami zaujala Komerční banku, jež se stala silným partnerem portálu. Díky ní máte jistotu solidnosti a záruku výběru kvalitních profesionálů, již vám nabízí své služby. Od fotografů přes daňové poradce až po právníky. Je to jednoduché, stačí si vybrat jedním kliknutím, jakou službu žádáte a za rozumnou cenu si ji koupíte. Například právní služby. Smlouva musí být napsaná především tak, aby byla zcela transparentní a nemohl ji nikdo později napadnout. Díky advokátovi, který se vyzná v obchodu s realitami, máte svůj životní obchod pod kontrolou. Další podstatnou službou je i odhad ceny nemovitosti. Určitě nechcete jít pod cenu, na druhou stranu nemůžete přemrštit cenu, jinak budete nemovitost prodávat několik let. Profesionál zhodnotí stav reality, lokaci a ceny, za které se v dané oblasti prodávají. Optimální cena urychlí prodej vašeho domu. Pokud potřebujete důkladně zhodnotit, v jakém stavu je váš dům, nebo naopak nemovitost kupujete a chcete mít jistotu, že je v pořádku, nabízí se technická inspekce nemovitosti. Elektrické, plynové či vodní rozvody jsou důležitým prvkem nemovitosti a je třeba, abyste měli jistotu, že nejen ony jsou v pořádku. A pokud jste kupující, jistě řešíte finance. Většina lidí nemá celou hotovost, proto se nabízí hypotéka. Tu nejvýhodnější vám opět pomůže vybrat nový portál, který nabízí jiné dimenze obchodu s nemovitostmi.