Chodit dnes do obchodů a nakupovat, to zákazníkům už nestačí. Chtějí servis, který jim poskytne něco navíc. Servis, výhody, pohodlí. Jednou za variant jsou benefity, například internetové stránky. Podívejte se, co nabízí oblíbený obchodní řetězec Albert.

Albert.cz – leták se slevami

I tak známý obchod, jakým je Albert, musí nabízet víc než jen nakupování, aby byl lepší než konkurence. Nakupovací zvyky se změnily v předešlých letech, kdy posílilo nakupování skrze internet. Lidé už nechtějí denně korzovat uličkami mezi regály a tahat se s taškami. Proto si nechávají vozit potraviny až ke dveřím domu. Dříve tuto službu obstarávaly rozvozové společnosti, dnes servis najdete u pár obchodních řetězců a Albert je jeden z nich. Proč mít zprostředkovatele a přijít tak o benefity, když může zboží zákazníkům rozvážet sám? Jistě si na dovozu dá více záležet, protože jemu víc záleží na tom, aby například dovezl krásná, neotlučená jablíčka zákazníkovi, který se tak rád k nákupu vrátí. Albert navíc může umožnit slevy na dovoz. Například poskytuje slevu na první dva nákupy, další slevu na nákup nad 1500 Kč a rozvoz jako takový zdarma. Další slevy pak nabízí obligátní leták, který najdete i na webu Albert.cz.

Albert.cz – recepty online

Rozvoz máme, ale co uvařit? Mrkněte na recepty z Albert magazínu, jejich online archiv je rovněž na stránkách Albert.cz. Stačí zadat do vyhledávače například „rajská omáčka“ a hned se vám nabídne několik variací této omáčky. Když budete hledat „palačinky recept“, naleznete několik variací, od sladkých, po slané, fit verze i energeticky náročnější. Stačí prostě jen zadat klíčová slova, použít filtr a vmžiku máte návod klidně na jídla po celý týden. Některé recepty mají i videonávod. Jde tak o benefity, které vás budou bavit.