Módní návrhář Therry Mugler, si s časem hlavu nedělá a zvládá jednu aktivitu za druhou. Rád navrhuje oblečení, kolekce hodinek, brýle, šperky, parfémy, k tomu pomáhá celebritám s choreografii různých představení, šije šaty pro jejich videoklipy a občas plní funkci režiséra.

O tom, kdy spí a jak tráví svůj volný čas, jsem zatím žádnou rozsáhlejší zmínku nenašla, ale vypadá to, že pořád pracuje, rád fotí, píše, režíruje divadelní hry, navrhuje kostýmy. Znáte, jeho proslavený parfém Angel? Zapsal se tímto skvostem do historie, a i kdyby už neměl jiné parfémy, zůstal by slavný.

Tato světová značka má ve své nabídce 121 luxusních parfémů, které stojí za povšimnutí – pánské i dámské. Dlouho vydrží, jsou opravdu kvalitní, mají perfektní design a nosit takového svého osobního anděla při sobě, není nikdy na škodu.

Určitě všichni znáte – Angel od Thierry Mugler :

Opravdu nádherná, orientální, vanilková vůně pro ženy, které dávají přednost sladkým tónům, přišla na trh v roce 1992, parfém získal ocenění a byl v roce 2007 uveden do Fifi Awards síně slávy. Patří k silnějším vůním, které dlouho vydrží.

Složení parfému Angel:

Hlava – meloun, kokos, mandarinka, kasie, jasmín, bergamot, cukrová vata

Srdce – med, meruňka, ostružina, švestka, orchidej, broskev, jasmín, konvalinka, růže, červené bobule

Základ – fazole tonka, ambra, pačuli, pižmo, vanilka, hořká čokoláda, karamel

(zdroj obrázku: fragrantica.com)

Mezi květinové vůně patří například: Alien Eau Extraordinaire :

Jedinečnost této vůně se odráží v jemných květinových tónech, je optimistická, není moc sladká, patří k elegantním, smyslným, hlubokým parfémům, které mají navodit pocit štěstí. Složení: Tuniský neroli, bergamot, čaj, Tiare květiny, bílý jantar.

Novinky 2017 

Angel Eau Sucree 2017 (dámský)
Alien Musc Mysterieux (dámský)
Alien Eau Sublime (dámský)
A*Men Kryptomint (pánský)