Pokud chcete být krásná a svůdná, snažte se vždy vypadat přirozené. Je lepší svůdně hladká pleť, oči jemně nalíčené kouřovými stíny a zdravé rty s dotekem lesku, než kilo makeupu a hrubý nános rudé rtěnky.

Jak vypadat během dne zdravě?

Použijte na líčka tvářenku. Je dokonalým prostředkem pro okamžité vytvoření zdravé barvy ve tváři. Pro teplý odstín doporučuji broskvový tón, pro chladnější vzhled je hezká v jemně růžových tónech.

Co oči?

Kdo se necítí dobře jen s řasenkou, může vyzkoušet kouřové oční stíny. Pěkně orámované oči jsou sexy, musí se však s nimi zacházet opatrně, ať není výsledný efekt jako rozmazané šmouhy.  Muži se rádi žením dívají do očí.

A jsme u rtů a rtěnky.

Pánové neradi slíbávají rtěnku nebo barevné lesky, milují rty vláčné a hebké, bez barevného nánosu. Máte rty bledé a bez prokrvení? Stačí vzít měkký kartáček na zuby a projet s ním jemně přes rty, získají pěkně zdravou barvu. Pak stačí pro zvláčnění, nanést trošku bezbarvého balzámu na rty nebo olejíčku (ale jen trošku).

Vlasy hrají při svádění velkou úlohu.

Pokud jsou vlasy jemně rozčepýřené a vypadají zdravě, budete působit mladistvě. Je celkem jedno, jaký účes zvolíte, avšak pár pramínku kolem obličeje dodá nádech koketnosti. Jelikož k ženám muži rádi čichají, mějte vždy vlasy čistě umyté, voňavé. 

Jaká barva vlasů se mužům líbí? 

Každému jiná, říká se, že pánové se rádi ohlédnou za blondýnkou, ale za ženy si berou tmavovlásky, podle průzkumu štíhlé, blonďaté supermodelky nejsou pro život, ale dobře se na ně dívá, takže barvu vlasů si zvolte podle sebe, jde přece o Vás, v čem se cítíte dobře. A pokud chcete vyzkoušet místo krátkých vlasů dlouhé, dnes už tohle není nemožné, díky vlasovým klipům, které nabízí každé kadeřnictví.

Jak voníte svému protějšku, je základem pro jakýkoli vztah.

Můžete mít na sobě to nejsvůdnější sexy prádlo, dokonalý účes, super vzhled, ale pokud nebudete muži vonět, bude vše ztraceno. Nic se nesmí přehánět, stačí nanést jen pár kapek na pulzující místa a voníte celý den. Muži na ženách mají rádi čistotu, miluji vůni kůže, těla. Skvěle bude působit pokožka bez chloupků, čistě upravené nehty, voňavý dech, voňavé podpaží.

Ještě je třeba doladit správný výběr oblečení, doplňků a usměrnit naši řeč těla. Na krk si každopádně dejte šperk, který láká pohled přímo na něj a znásobuje touhu dotýkat se Vaši kůže. Vše doplňte usměrněnou řečí těla, zůstaňte v naprostém klidu, vyrovnaná, nedělejte nepřirozené, trhavé pohyby, snažte se navodit harmonickou pohodu a charismatický pocit kolem sebe. Na co se nesmí zapomenout je – USMÍVAT SE, protože úsměv působí na muže jako magnet a afrodiziakum v jednom.

Máte jiné triky a tipy, jak být sexy svůdná? Napište nám.

(zdroj obrázků: dropbox.com)