Přijdete domů z bujarého večírku a nejvíc se těšíte na to, že si dáte teplou sprchu a potom zalezete do svého pelíšku. Jenže ouha, celá rodina už se vykoupala a vy máte smůlu. Jste poslední, kdo se dnes večer do koupelný vydal a všechna teplá voda je už pryč. Zbyla na vás jenom studená. Totéž se může stát i ráno, když se vám nechce vstávat. Zatímco zbytek rodiny už je na nohou a užívá si krás nového dne, vy vrčíte, protože vám vyplýtvali všechnu teplou vodu a ve studené se vám sprchovat prostě nechce.

screen-wolfcr-cz

Teplá voda zbude pro každého

V takových chvílích určitě proklínáte celý svět, ale to nemusíte. Kupte si zásobníky vody, které zajistí, že u vás doma už nikdy nebudete mít nouzi o teplou vodu. Bude jí totiž vždy dostatek pro každého, i když zmešká rodinný nápor v koupelně a dorazí tam jako poslední.  Můžete si vybrat třeba akumulační vrstvený zásobník, který má řadu výhod:

  • Kombinování se zdrojem tepla využívá solární energii, topný olej nebo plyn a biomasu.
  • Dá se kombinovat se solárem a tepelným čerpadlem.
  • Je prostorově nenáročný.
  • Dá se velmi jednoduše instalovat.
  • Solární zisk je maximální.

Ohřev vody je velmi účinný a přitom úsporný. Voda se v něm dá zahřát i na 95 °C aniž by došlo k usazování vodního kamene nebo jiným potížím.

Budete mít 80 % energie zdarma

Ovšem ještě lepší řešení ohřevu vody v domácnosti může být vybudováno, pokud se využije výkonné tepelné čerpadlo.  Právě díky jeho použití můžete mít až 80 % veškeré energie zdarma. Díky tomu zvládnete pokrýt potřebu tepla v celém vašem domě, aniž byste k tomu potřebovali ještě další přídavný zdroj. K vytápění také slouží jenom obnovitelné a nezávislé zdroje.

Tepelná čerpadla mají různé typy

Proto navštivte Wolfcr.cz, kde najdete třeba tepelná čerpadla fungující systémem vzduch/voda, voda/voda nebo solanka/voda.

Zdroj obrázku: Wolfcr.cz