Tričko není vánoční dárek z nouze. Právě naopak. Když srší vtipem, jde o dokonalou pozornost pro holku i pro kluka, pro ženu i pro muže. Vtipným trikem lze obdarovat blízké v rodině, kamarády i kolegy.

Kde však najít trika, která jsou kvalitní a současně vtipná? Rozhodně je nelovte v regálech hypermarketů, ani u Vietnamců na tržišti. Kvalitní trička sršící vtipem – to je Geekshirts.cz. A nekoupíte zde pouze trika. „Pro smích“ jsou zde i další kousky šatníku – mikiny, body a tílka; ale i polštáře, samolepky nebo plakáty. Co kousek, to super dárek k Vánocům.

Tričko pro ni

Nápadů je na Geekshirts přehršle. Stačí se podívat. Pokud bych měla vybrat jeden, sáhla bych po parodii. Mezi námi holkami teď letí „plyšový“ kult jednorožce. Co tak věnovat triko s jednonožcem? Ne, není to překlep. Nás holky dostane vtipný nápad i duhová hříva. Triko je ve velikostech XS až XL, takže se do něj vejdeme všechny.

Triko pro něj

I u dárků pro muže zůstanu pouze u jednoho tipu. Chystáte se obdarovat skutečně „chytrou hlavu“. Pro ty je triček na Geekshirts požehnaně. Někdy je poznáte třeba i podle toho, že vůbec nebudete chápat „vo co go“. Tričko s nápisem „Stůl pro 3 na osmou“ ale ještě díky nápovědě pochopíte. Triko se tentokrát nabízí až do velikost XXL, takže žádný strach, rozhodně jej lze věnovat i jako „velký dárek“.

Trika i na rodinné vánoční foto

A pokud si chcete udělat své vánoční foto i jako novopečená rodinka, i tady máte s Geekshirts šanci dohnat snímek k naprosté dokonalosti. Pro prcka si pořiďte dětské body, pro sebe a partnera triko – všechno se stejným motivem. Třeba se Zombee. K tomu si rovnou kupte i poster a na něj pak nalepte hotové foto. Tento dokonalý obraz si určitě zarámujte. Bude super památkou na vaše první společní Vánoce. I u nás doma takovou máme.

Vtípky na trikách jsou teď se slevou

Na Geekshirts jsou teď navíc trika za polovinu. Přesněji, kolik triček koupíte, tolik jich máte navíc zdarma. Takže místo deseti triček si odnesete hned dvacet. No nekupte to!