Hubnutí
Hubnutí

Téma číslo 1 všech žen kromě nakupování je hubnutí. No řekněte holky, která z Vás nikdy nepomyslela na to, že vypadá hrozně a potřebuje zhubnout alespoň dvě kila. Nemusíte držet drastické diety, kdy za den přijmete 10g sacharidů, jde to i jednodušeji a mnohem efektivněji.

Snídaně a hubnutí

Za důležitý bod efektivního hubnutí je samozřejmě snídaně. Kterou by jste si měly nachystat do hodiny od Vašeho probuzení a musí obsahovat velkou část bílkovin. Po probuzení je důležité vypít alespoň sklenici vody, která probudí Váš metabolismus a dá tělu signál, že se má připravit na kvalitní snídani.

Hubnutí
Hubnutí

Celodenní strava

Samozřejmě, že snídaní nic nekončí ba naopak, snídaní vše začíná, dodržování kvalitní stravy bez zbytečných cukrů a sacharidů je velmi důležité. Jídlo by je ideální přijímat v intervalu 2-3 hodin. Ve vašem jídelníčku by Vám měly převyšovat bílkoviny nad sacharidy. Chceme přeci hubnout ne nabrat zbytečné kilogramy tuků navíc.  Dodržujte i pitný režim, především čistou vodu. Snažte se vyhnout všem slazeným nápojům.

Trénink – fyzická zátěž

„Váš vytoužený zadek nezískáte tím, že na něm budete sedět“ tenhle citát jsem nedávno objevil na internetu a skvěle se hodí k tomuto bodu. K hubnutí Vám nebude stačit samotný jídelníček, ale je potřeba i fyzická zátěž celého organismu. Je důležité si najít fyzickou zátěž, která vás bude bavit. Někomu vyhovuje běhání v přírodě a někomu zase posilovna. Já dávám přednost samozřejmě posilovně, dokážete efektivně spalovat tuky ale i zpevňovat svaly na vašem těle. Pro lepší spalování můžete zkusit využít i spalovače tuků.

Je důležitý spánek?

Ano, spánek je další z důležitých faktorů. Pro ideální a kvalitní spánek je spát 7-8 hodin.