Svatba je obrovská a významná životní událost, s níž se ovšem pojí také hromada starostí. Zařizování je tolik, že člověk často nemá přehled o tom, co už je hotovo a čemu bude ještě třeba se věnovat. I ke svatebním hostům se často donesou zmatené informace. Chcete takovému chaosu předejít? Pak si zařiďte svatební web.

Svatební web se stává novou normou. Možná bude v blízké budoucnosti stejnou samozřejmostí, za niž dnes považujeme svatební oznámení. Proč byste o něm měli uvažovat?

Pojměte ho jako svatební oznámení

Svatební web může zcela nahradit svatební oznámení. Proč byste měli plýtvat papírem na oznámení a obálky, když se můžete vydat ekologickou cestou a vytvořit oznámení elektronicky? Svatebčanům a svým blízkým zašlete pouze odkaz na webovou stránku, na níž najdou veškeré informace.

Na svatební web snadno umístíte informace o obřadu, hostině a také cokoliv dalšího, co vás napadne. Když si za měsíc vzpomenete, že je třeba něco udělat jinak, prostě to na webu přepíšete a všichni se o změně dozví.

Sesbírejte informace od svatebních hostů

Web nemusí sloužit pouze k předávání informací, ale rovněž k jejich sbírání. Plánujete například družičkám pořídit svatební župany a potřebujete vědět jejich velikosti? Dejte na web formulář a nechte si jej vyplnit. Zajímá vás, kolik hostů bude mít zájem o veganské menu? Dejte jim na webu na výběr a sesbírejte veškeré údaje.

Přetvořte ho v krásnou vzpomínku

Po svatbě se webu nemusíte vzdávat. Může posloužit jako krásná vzpomínka na váš výjimečný den. Místo oznámení o tom, kdy se bude konat obřad, připíšete poděkování všem, kdo s vámi váš velký den prožili, přidáte fotky a další informace. Svatební web může žít dál, a kdo ví, třeba ho za pár let použijete také pro oslavu společného jubilea. Může dokumentovat vaši cestu manželstvím.

A mimochodem, svůj svatební web si stvoříte sami podle vlastních představ. Se systémem Saywebpage nejde o nic složitého.