Představte si, že pro dokonalý odpočinek v luxusním stylu nemusíte nikam chodit. Nepotřebujete vyhledávat předražená wellness centra, dělit se o prostor s cizími lidmi, rezervovat si s předstihem termíny ani platit předražené vstupná.

Své soukromé wellness si totiž můžete vytvořit i na své zahradě či terase – postačí vám k tomu venkovní vířivka, kterou si můžete užívat po celý rok. Relaxační zónu tak budete mít neustále po ruce, a navíc budete mít i skvělý prostor pro setkání s rodinou či přáteli. A aby bylo vaše wellness opravdu dokonalé, poradíme vám, kde vybrat takovou venkovní vířivku, která splní všechny vaše požadavky.

Nedělejte kompromisy a volte to nejlepší

Říká se, že člověk by měl dělat kompromisy. Ano, ve vztazích určitě. Co se ale týká venkovní vířivky, tak na kompromisy zapomeňte a sázejte na ověřenou kvalitu renomovaných výrobců i prodejců. Chcete-li mít jistotu, že nekupujete zajíce v pytli, navštivte showroom nabízející vířivky v Praze v Braníku, kde jej provozuje společnost Spahouse.cz – výhradní distributor švédských vířivek IQue Sweden pro Českou a Slovenskou republiku. V showroomu Spahouse.cz na vás čekají zkušení odborníci, kteří vám zodpoví všechny vaše dotazy a poradí s výběrem. Navíc si v showroomu Spahouse.cz můžete vířivku vyzkoušet doslova na vlastní kůži.

Proč právě IQue

Venkovní vířivky IQue odpovídají těm nejnáročnějším severským podmínkám, a jedná se tak o technologicky nejvyspělejší vířivky s řadou patentovaných technologií a jedinečných funkcí. Za zmínku rozhodně stojí trojitá termální izolace efektivně reflektující teplo. Ta zabraňuje vzniku tepelných mostů, čímž výrazně snižuje náklady na provoz, a zároveň také prodlužuje životnost elektrických komponent. Zároveň vyniká precizním rozmístěním trysek, ergonomickými sedadly a promyšlenými funkcemi, které vám zajistí dokonalý požitek a prospějí vašemu tělu i mysli.

Chcete-li si pořídit venkovní vířivku, pak je návštěva showroomu Spahouse.cz tím nejlepším řešením.