Nebaví Vás jen tak klábosit s kamarádkami u kávy a raději byste vyzkoušela něco mnohem více vzrušujícího? Přemluvte některou z Vašich dobrých kamarádek a prožijte spolu chvíle plné adrenalinu během letu balónem.

Přemluvte Vaši kamarádku k letu balónem a prožijte spolu nevšední chvíle

Právě tento zážitek www.firmanazazitky.cz/let-balonem-premium spolu snoubí neskutečně velkou spoustu dobrodružství a romantiky. Tento zážitek je tedy také skvělou příležitostí pro společné chvíle pro manželské páry nebo čerstvě zamilované dvojice. Let balónem Vám nabídne možnost prohlédnout si krásy České republiky z ptačí perspektivy. Pravděpodobně Vás také zaujmou přírodní zajímavosti, kterých jste si na souši nevšimla. Let balónem poskytuje rovněž jedinečnou příležitost k úniku před rušným děním ve městě i každodenními starostmi. Proletět se budete moci nad místy, která jsou Vám dobře známá. Možná najdete v nabídce také ta místa, která jste doposud neměla možnost navštívit.

Adrenalinové zážitky plné napětí

Ještě o trochu více napětí a adrenalinu zažijete při bungee jumpingem. Bungee jumping je pro skutečné odvážlivce, neboť ne každý se nechá dobrovolně přivázat za kotníky na pružném laně a hlavou dolů skočí z mostu. Rozhodnete-li se pro tento zážitek, zažijete něco neopakovatelného a zároveň zjistíte, kam až jste schopni posunout hranice Vaší odvahy. Nudit se rozhodně nebudete ani při tandemovém seskoku padákem. Adrenalin do krve se Vám pohrne již během letu letadlem. Při výskoku si budete připadat jako skutečná parašutistka a během celého skoku si budete připadat volní jako ptáci. Na závěr ucítíte lehké mrazení při otevírání padáku a lehké přistání na zemskou pevninu.