Veselé jaro je již za dveřmi a s ním v patách i nejoblíbenější roční období – léto. Ačkoli si do hřejivých dnů plných sluníčka budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat, měli bychom již dopředu myslet na náš dekolt – přeci jen jej v létě hrdě vystavujeme v hlubokých výstřizích, a proto je důležité, aby nás patřičně reprezentoval. Většina žen se sice svědomitě stará o pokožku obličeje, které věnuje maximální možnou péči, ovšem na pokožku v oblasti dekoltu často zapomínají – a to je obrovská škoda. Jestliže si chcete vykouzlit dokonalý dekolt, pak se nechte inspirovat následujícími řádky, které vám poradí, jak na to!

shutterstock_161730896

Dokonalý dekolt můžete mít i vy!

Dnes ani tak nezáleží na velikosti vašich vnad, mnohem důležitější je celkový vzhled a stav pokožky. Jestliže chcete z vašich ňader udělat tu největší přednost a toužíte po obdivných pohledech kolemjdoucích mužů, inspirujte se následujícími kroky – prozradí vám, jak o váš dekolt správně pečovat!

Krok první: dostatečně hydratujte

Pro krásnou, vláčnou a především zdravou pokožku vašeho dekoltu zkrátka musíte něco udělat a základem je dostatečná hydratace. K tomu vám nejlépe poslouží hydratační mléka či krémy obsahující vyživující vitamín E. Jestliže se trápíte pro suchou pokožku v dekoltu, doporučujeme poohlédnout se po přípravcích s bambuckým máslem.

Krok druhý: pravidelně procvičujte

Pravidelným procvičováním prsních svalů rozhodně nemůžete nic zkazit. Nejedná se o nic fyzicky náročného a pár minut několikrát týdne vás určitě nezabije – navíc váš dekolt vám za tuhle péči rozhodně poděkuje!

Krok třetí: osvěžujte a pečujte

Věděli jste, že svěžímu vzhledu dekoltu výrazně napomáhá studená sprcha? Nejenže pokožku v této oblasti krásně prokrví, ale zároveň jí vypne a zvláční. Na škodu rovněž nebude jemný peeling, který svému dekoltu dopřejete jedenkrát týdně. Ten odstraní odumřelé buňky a pokožce v této oblasti rázem dodá svěží a přitažlivější vzhled.