Máte rádi zdravý životní styl a nemáte zatím žádný program na tento víkend? Pak Vás možná zaujme Centrum trvalého zdraví se svým Festivalem zdraví 2017.

Co je to vlastně zdravý životní styl?

Byla by chyba představit si pod zdravým životním stylem pouze přiměřenou a adekvátní výživu složenou z vyváženého množství základních živin. Zdravý životní styl doprovází také sportování, odpočinek a omezení konzumace alkoholu a kouření. Pro mnohé z nás je těžké udělat si čas od času pouze čas na sebe, neboť dnešní doba na každého klade přemrštěné nároky. Přesto by však lidskému tělu a jeho mysli měla být dopřána relaxace. Jen tak lze totiž dosáhnout tělesné i duševní pohody. Zdravý životní styl napomůže získat přiměřenou hmotnost, normální krevní tlak, nízkou hladinu cholesterolu v krvi, dobrou tělesnou kondici i vyšší odolnost vůči nemocem. Festival zdraví 2017 Vám napoví, jak Vaše tělo nastartovat ke zdraví.

Přijďte na Festival zdraví 2017

Festival zdraví v Centru trvalého zdraví Cordeus Vám představí celodenní přehlídku toho nejlepšího, co toto centrum nabízí. Detailní program najdete zde www.cordeus.cz/kalendar-akci/festival-zdravi-2017/. Navštívit můžete například meditační místnost a odpočinout si při gravidjóze, zúčastnit se přednášek, dopřát si masáž nebo se poddat arteterapii. Přijít můžete také s dětmi a zacvičit si společně jógu. Vaši pozornost si zaslouží také semináře, tibetské mísy a různé terapie. Na Festivalu zdraví můžete zakoupit čarovné šperky. Program je skutečně bohatý, proto nezůstaňte doma lenošit a přijďte udělat něco pro své zdraví.