Ať už sportujete profesionálně, nebo se sportovním aktivitám věnujete spíše v rekreační formě, vždy je dobré mít k dispozici odpovídající vybavení. Nedílnou součástí oblečení je v drtivé většině sportů dres. Kvalitní dresy jsou zpravidla dělané tak, aby vám maximálně co nejvíce zpříjemnily sportovní zážitky a nemuseli jste se v oblečení zbytečně potit. Tradičním českým výrobcem sportovních dresů je společnost DDsport.

Precizní střihy a možnost libovolných potisků

Dresy od firmy DDsport dnes oblékají přední sportovní kluby takřka v každém sportovním odvětví. Jsou žádané především díky tomu, že jsou komfortní, berou v potaz konkrétní druhy činností a sportovcům pasují přesně na míru. Mají propracované střihy, díky nimž se v nich cítíte stoprocentně pohodlně během absolvovaných zápasů a závodů, případně tréninků.

Objednávat si můžete tradiční fotbalové dresy, potažmo hokejové dresy, firma však vyrábí také kupříkladu florbalové dresy, neboť tento sport je v posledních letech na ohromném vzestupu. Na své si přijdou rovněž vyznavači jiných druhů sportů. Pořídit si lze kupříkladu dresy na šipky, případně dokonce hasičské dresy.

Dresy od DDsport jsou oblíbené už celé čtvrtstoletí

DDsport má s produkcí sportovních dresů bohaté zkušenosti, na tuzemském trhu působí již více než 25 let. Při objednávce si sami zvolíte nejen velikost, jakou mají vaše dresy mít, ale také barevné provedení, čísla, potisky reklam, log a dalších údajů. To vše bez navýšení ceny. Grafici vám na základě poptávky připraví výsledný design oblečení. Pokud vám bude vyhovovat, vše jde do výroby a za pár dní již máte nové fotbalové dresy, potažmo oblečení pro jiné sporty, u sebe doma. Objednávky se archivují po neomezenou dobu, takže při další poptávce již nemusíte znovu vyplňovat veškeré údaje. U DDsport si lze objednávat zboží už od 1 kusu.

Dresy od českého výrobce DDsport potěší každého sportovce – profesionálního, výkonnostního i čistě amatérského.