Svatba patří k jedněm z nejkrásnějších dnů v životě. Abyste si ji náležitě užili, stojí za ní hodiny příprav. Výsledný efekt však bude stát za to, neboť na svatbě bude panovat uvolněná atmosféra plná zábavy, smíchu a radosti. Jak na to?

Založte si web

Čím dál více párů k plánování svatby využívá svatební web. Jeho založení není nikterak složité. K čemu slouží? Významně vám ušetří práci s organizací svatby a zároveň je příjemným zpestřením pro pozvané hosty. Webové stránky se stanou atraktivní prezentací vašeho velkého dne, veškeré informace o svatbě jsou přehledně uspořádány na jednom místě. Řeč je například o svatebním programu, jídelním menu, seznamu darů, pozvaných hostech a dress code. Na svém svatebním webu můžete rovněž představit váš příběh, jak jste se s partnerem seznámili a co vše jste zažili. V neposlední řadě lze poslat svatební oznámení elektronickou cestou.

Krásné vzpomínky

Nechcete se trápit následným obesíláním svatebních fotek pozvaným hostům? Přidejte je na svatební web, kde si je budou moci všichni pohodlně prohlédnout. Nemáte grafické nadání, aby byla prezentace vašich svatebních stránek dokonalá? Nevadí, vše jednoduše zvládnete pomocí přednastavených šablon, které zeditujete dle vašich představ. Jednoduše si tak vytvoříte vzpomínkové svatební album.

Mějte přehled

Součástí svatebního webu je editovatelný formulář, jenž slouží ke zjištění potřebných informací od hostů. Jeho pomocí vám potvrdí svou účast, zájem o ubytování, pošlou vzkaz či poděkování atd. Ve vytvořeném seznamu darů si hosté mohou ten vybraný zarezervovat. Nemůže se tak stát, že dostanete třeba tři dámské župany. Na závěr je vhodné zmínit, že svatební web je dostupný z jakéhokoliv zařízení. Můžete si ho zobrazit a editovat na počítači, telefonu i tabletu. Díky tomu lze operativně reagovat na nastalé změny a okamžitě upravit informace.