Také milujete design, a plánujete si neustále vylepšovat svůj byt? Pokud je tomu tak, zaměřte se i na oblast oken. Klasika v podobě závěsů nebo záclon je dnes v podstatě minulostí. Pokud je něco, co jasně dominuje, jsou to moderní interiérové žaluzie. Ty na vašich oknech nejenom dokonale vypadají, ale oceníte je i po praktické stránce. V první řadě třeba proto, že eliminují oslňování sluncem, stejně jako mohou v horkých dnech přispět k tomu, že teplota v interiéru bude mnohem snesitelnější, než když sluneční paprsky v prostoru okna nezastavíte. Ideální v domovech, kde není dostupná klimatizace.

screen-byvatmoderne

Zlepšete také své soukromí

Ano, i to je dnes velmi důležité. Pokud s tím souhlasíte, můžete investovat do dalšího doplňku, který opět využijete právě v oblasti vašich oken. Jedná se o nové rolety, které jsou stylovým doplňkem opravdu každého interiéru. Navíc můžete vybírat z několika technických provedení, která výrazně usnadní samotné používání. Pokud budeme konkrétnější, nabízejí se:

  • Řetízkové rolety.
  • Pružinové rolety.
  • Motorické rolety.

Jakmile budete potřebovat soukromí, roletu jedním rychlým pohybem stáhnete a je hotovo. To se hodí například v noci, kdy si chcete užít dokonalého spánku a nechcete být otravována světlem z ulice. Do vaší ložnice tedy ideální volba.

Jak na otravný hmyz?

Hlavně v létě jsou mouchy a komáři něčím, co vás během vašeho spánku, ale i běžného pobytu v bytě skutečně obtěžuje. Zapomeňte na různé repelenty a hubící přípravky. Proč? Hmyz si do vašeho interiéru nemusíte vůbec pustit. Pomohou sítě proti hmyzu, které jednoduše umístíte přímo do oblasti vašich oken. Zde vytvoří pro drobné živočichy nepropustnou překážku, přičemž samotná funkčnost okna rozhodně nebude žádným způsobem ovlivněna. I toto vylepšení vašeho domova se výrazně hodí, a to zvláště proto, že náklady nejsou nijak zvlášť vysoké. Je tomu právě naopak.