Máte spolu se svým partnerem nebo manželem problém v ložnici? Pokud ano, je dobré o něm začít nejenom mluvit, ale snažit se ho vyřešit společnou cestou. Pokud jde o problém číslo jedna, rozhodně je nutné říci, že se týká velikosti. Muži si často myslí, že je nedostatečná. Pokud máte jiný názor, snažte se partnera přesvědčit, že je vše v pořádku. Pokud si trvá na svém, můžete navrhnout i možné řešení. Takový malý penis totiž není problém i zvětšit. Často skutečně i o několik centimetrů, nehledě na fakt, že se může zvětšit i jeho celkový průměr. Hitem jsou dnes takzvané extendery, které jsou spojeny s:

  • vysokou účinností,
  • snadným používáním,
  • nízkou cenou.
Problémy v ložnici
Problémy v ložnici

Je problémem nestandardní tvar?

Různá zakřivení penisu nejsou nic neobvyklého. Pokud je s nimi styk naprosto bezproblémový, není jakýkoliv důvod cokoliv řešit. Pokud se problém objeví, je opět dobré začít o něm mluvit. Konkrétně na téma jak vyrovnat křivý penis. Než se podíváme na možnosti, je dobré říci, že podle průzkumů může trápit problém zakřiveného penisu až devět procent mužů. Pokud je to problém i toho vašeho, je dobré mu říci, že cestou k eliminaci problému nemusí být nutně jenom chirurgický zákrok. Pomoci může i zvýšená dávka různých vitamínů, stejně jako mohou pomoci i různé přístroje, které se během dne nosí.

Co když je problém v chuti na sex?

Poslední problém tuzemských ložnic je spojený s tím, že lidé na sex jednoduše nemají chuť. Může to být dáno pracovní vytížeností, ale třeba i psychickými problémy. Obojí se dá vyřešit celkem snadno, a to tak, že daný pár jednoduše poleví. Zkusit můžete ale i jinou taktiku. Ta je spojena s tím, že si pořídíte nové prádlo. Povzbudí vás erotické body, které je určitě volbou číslo jedna, která zaručeně nezklame. Pokud ani po tomto kroku nebude mít partner chuť se s vámi milovat, už je určitě dobré začít zjišťovat důvody, proč tomu tak je.