Marně hledáte účinný způsob, jak zbavit vaše chodidla i prsty mozolů nebo otoků? Trápí vás zarostlé nehty nebo kuří oka? V Body Factory Olomouc pro vás máme rychlé a bezbolestné řešení. Navštivte nový salon krásy v Olomouci, kde se o vás skvěle postará tým renomovaných specialistů.

Mokrá pedikúra v BF Olomouc

Body Factory Olomouc vyznáváme moderní postupy a našim klientům nabízíme hned typy kompletní pedikúry nohou. První možností je mokrá pedikúra, která začíná 15 minutovou lázní nohou. Ve vodě se solí a změkčujícími přísadami se vaše chodidla lépe uvolní, končetiny se prokrví a dochází ke změkčení různých otoků a mozolů. Po odmočení je poddajnější také vaše kůže, a proto se s chodidly lépe pracuje. Dále se naše specialistky pustí do odstranění staré, zrohovatělé kůže a následně také do zastřižení, pilování a lakování vašich nehtů. Mokrá pedikúra končí příjemnou relaxační masáží nohou, které vám na konec naše specialistky ošetří hydratačním krémem a účinnými oleji.

Suchá pedikúra v Body Factory Olomouc

Jak už bylo řečeno, pedikúra v BF Olomouc má také svou suchou variantu, která je založena na speciální brusce. Díky ní vám ošetříme starou kůži od hladka a navíc tím tak snižujeme riziko pořezání skalpelem. A to není všechno. Díky suché pedikúře vám také bezbolestně ošetříme kuří oka, odstraníme ztvrdlou kůži, nepříjemné mozoly nebo bolavé zarostlé nehty. Suchou pedikúrou se rovněž eliminují možné infekce a drobná poranění způsobená skalpelem. Metoda suché pedikúry se doporučuje především diabetikům a klientům, kteří trpí na různé kožní problémy.

Přijďte vyzkoušet suchou nebo mokrou pedikúru do nového salonu zdraví a krásy Body Factory Olomouc na ulici Komenského 16. Těšíme se na vás každý všední den.