Vybíráš narozeninový dárek pro ženu, která si příliš nepotrpí na romantická gesta? Je to spíš drsňačka s pěkně proříznutou pusou, která má svůj styl a střílí od boku jeden vtípek za druhým? Jestli se nechceš stát dalším terčem jejích vtipů právě ty, na pugét růží nebo tuctové šperky z drahých kovů raději rovnou zapomeň. Co takhle vsadit na vtipná trička pro ženy, které více než zlato ocení smysl pro humor?

Dvojsmysly pro všechny hravé slečny i paní

Všechny holky, co mají plnou pusu vtipů, si většinou moc rády pohrávají se slovy. Nebojí se ani peprnějších výrazů a košilatých dvojsmyslů. Spíš naopak. Většinou je milují.

Dámská trička s potiskem, která nejednoho z kolemjdoucích dostanou do lehkých rozpaků, jsou pro ně proto přesně to pravé ořechové.  Ať už jde o vtipný obrázek nebo právě o dvojznačné tvrzení, pod kterým si každý představí to svoje.

Když si dá ráda skleničku nebo dvě
Nechybí na žádné party a ráda si tam dá sklenku nebo dvě? A vůbec se tím netají? Sáhni po tričku, které všem hned na první pohled prozradí, co tvojí milé nejvíc chutná.

Jediné zlato, kterým nepohrdne, je to tekuté v pořádně orosené sklenici? Jako hrdá pivařka bude svůj oblíbený nápoj určitě ráda nosit i na prsou. Ať jí staví v baru půllitr s pěknou čepicí na stůl ještě dříve, než si sama objedná. Tak jí ten luxus dopřej. Mrkni na trička s nápisem pro ženy, které milují pivo, a vyber kousek jako na míru ušitý přesně pro tu tvoji.

A když raději, než po půllitru piva sáhne po skleničce bílého či červeného? Tak pro ni bude ideální narozeninový dárek vtipné tričko pro milovnice vína. A k tomu samozřejmě nezapomeňte přibalit i lahvinku jejího nejoblíbenějšího vínečka.

Často mívá roztomilou opičku? Tak ať se se svou party parťačkou sladí. Pořiď jí všeříkající tričko s potiskem milé opičky holdující oblíbenému alkoholu.

Ukažte, že k sobě patříte 

A co takhle objednat trička rovnou dvě? Ať už vybíráš tričko pro svou přítelkyni, nebo nejlepší kámošku, zájmy máte nejspíš dost podobné. Pořiď si tričko se stejným motivem, nebo s takovým, který doplňuje motiv trička jejího, a získáš určitě hromadu plusových bodů navíc.

Až spolu totiž na příští party vyrazíte v dokonale ladícím vtipném outfitu, stanete se zaručeně středem pozornosti. A pozornost přece ženy milují!

Zdroj obrázku: Dean Drobot / Shutterstock.com