Overaly na spaní
Overaly na spaní

Připadá vám, že se poslední týdny nemůžete dokonale vyspat? Nemusí to být jenom matrací, nebo teplotou v ložnici. Může to být i tím, v čem spíte. Je třeba, aby vaše oblečení na spaní bylo primárně pohodlné. Zde jsou tři tipy, se kterými nešlápnete vedle.

Noční košile

Že ji doma vůbec nemáte? Potom je nejvyšší čas si ji pořídit. Proč? Jelikož patří mezi nejlepší možnosti, které se nabízejí. To proto, že nadchne hlavně svou pohodlností, stejně jako dokáže nabídnout i velkou volnou. Nikde vás nebude tlačit a dřít, ani když budete každou minutu měnit polohu svého těla. Pokud si vyrazíte koupit tu svou, můžete myslet i na svého partnera. Existují totiž i pánské noční košile. Jsou stále více populární a tak neváhejte a jednu také kupte. Co je dnes hitem? Jsou to především:

  • Zajímavé barevné kombinace
  • Moderní potisk
  • Praktická kapsička

Spát lze i v overalu

Oblíbila jste si overal jako formu běžného oblečení? A to hlavně pro jeho pohodlnost? Potom je dobré vědět, že v něm můžete také trávit noc. Tedy ne v tom, ve kterém přijdete z venku, ale v tom speciálním. My doporučíme Skippy overaly na spaní. Jsou šity s ohledem na maximální pohodlnost, čehož se týká jak střih, tak použitý materiál. Navíc mají i výhodu v tom, že se hodí do chladnějších dní. Pokud máte v ložnici zimu, tak přispějí k tomu, že vás během noci zahřejí.

Nezklame ani klasické pyžamo

Nezapomínejte ani na klasiku, jelikož ani s ní rozhodně neuděláte chybu. Pokud je ve vaší ložnici instalována nová vestavěná skříň, mějte v ní připravených i několik klasických pyžam. I ty jsou na spánek jako stvořené. V první řadě proto, že podobně jako overal dokážou zahřát. Jelikož se skládají ze dvou částí, jsou i praktičtější, pokud půjdete v noci na toaletu. A design? Ten dnes jasně respektuje současné moderní trendy. A to jak s ohledem na barvy, potisky, tak i elegantnější moderní střihy.