Ten, kdo si myslí, že do sexu nepatří zábava, se připravuje o vzácnou dávku endorfinů, které mohou sexuální požitek ještě víc prohloubit. Samozřejmě to neznamená, že si se svým protějškem před milostným řáděním zahrajete piškvorky. Tyhle hry pro dospělé mají úplně jiná pravidla a většinou dokážou plně zastat erotickou předehru. K některým hrám si můžete pořídit i speciální sexy hračky, kterých je na trhu s erotikou víc než dost.

Hravá předehra jako zábavná alternativa

Míra lechtivosti těchto her závisí na délce vašeho vztahu. Čím déle jste totiž spolu, tím snadnější je pro vás popustit uzdu fantazii a nechat se pohltit zábavnou atmosférou hravé předehry. Inspiraci vám může nabídnout vybavený sexshop, který kromě jiného nabízí také stolní hry pro dospělé. Nenechte se odradit vzhledem klasické “deskovky”, protože je to jediná spojitost s dětskou hračkou. Úkoly na jednotlivých políčkách vás dokážou při předehře pořádně nažhavit. Hračky pro dospělé jsou oblíbené i proto, že se při nich o tom druhém můžete dozvědět spoustu nových informací. Prohlubuje se tak i souznění mezi partnery, které vyvrcholí nezapomenutelným sexem.

Hry, které rozhodně nejsou nevinné

Další zábavnou formou hravé předehry jsou klasické karty. Stačí si jen upravit pravidla podobně jako ve svlékacím pokeru. Můžete si také vymyslet úkoly, které ten druhý při prohře bude muset splnit. Fantazii se meze nekladou. Pokud budete chtít svého partnera mile překvapit, pořiďte si speciálně pro tuto hru dráždivé erotické prádlo a začít schválně prohrávat. V této hře jsou totiž vítězové oba. Zábavnou alternativou je spodní prádlo ze sladkých bonbonů, které můžete někomu věnovat i jako žertovný dárek. Vtipné dárkové předměty mají schopnost obdarovaného rozesmát a navnadit k erotické fantazii, která by ho jinak třeba ani nenapadla. Dvojnásobný přísun endorfinů zajištěn.

Sexuální hrátky plné experimentů

Hrát si můžete také se sebou navzájem. Oblíbené jsou například hry na role, kdy se každý pokusíte vžít do nové osobnosti. Možná budete překvapeni, co v sobě při takovém herectví dokážete objevit za talent. Například jako opravář, který místo nářadí v kufříku ukrývá robertky. Pračku sice neopraví, ale z jeho návštěvy bude radost ještě větší. Nebo jako zdravotní sestřička, která se o svého pacienta ráda postará ve všech ohledech. Do erotických hrátek nepatří stud ani pochybnosti. Způsobů, jak zažít žhavý sex, existuje celá řada. Vždy však musí být příjemně oběma partnerům, protože pokud se budete do něčeho nutit, nikdy se neuvolníte natolik, abyste si milování opravdu užili. A tím se o endorfiny naopak připravujete. Zároveň si sex neurčujte jako hlavní cíl svých hrátek. Nepřemýšlejte nad tím, k čemu tyto hry směřují, protože jejich účelem je, užít si naplno samotnou předehru.