Zahušťovač vlasů
Zahušťovač vlasů

Existuje mnoho žen, které touží po krásných hustých vlasech. Místo toho mají vlasy řídké a mdlé. Nabízí se hned několik možností, jak docílit krásných kadeří. Patrně v okamžiku, kdy toužíme po hustých vlasech, příliš nepomohou rady typu: zdravá strava, správná péče, vhodný šampon a další. Kvalitu vlasů ovlivňuje nespočet faktorů a mnohdy jde skutečně o běh na dlouhou trať. Jak tedy docílit krásných a hustých vlasů během krátké chvíle?

Zahušťovač vlasů
Zahušťovač vlasů

Vlasy clip in

Jednou z možností, jak vykouzlit bohatý účes, který oslní, jsou vlasy clip in. Tedy vlasové příčesky na sponkách. Když se zvolí správná délka, reálné lidské vlasy, kadeřnice přizpůsobí střih a zapnou se opravdu šikovně, nepoznáte, že jde o příčesek. Nijak člověku nevadí a nepřekáží, možná ze začátku si budete muset zvyknout, ale netrvá to dlouho, protože budete mít radost z výsledku. Na noc se clip in vlasy sundávají.

Transplantace vlasů

Jestliže jde opravdu o velmi řídké, jemné vlasy, kde se na hlavě již tvoří lysinky, bohužel vlasy clip in nic nezmůžou. Sponky by prosvítali a prameny připnutých vlasů by příliš zatěžovaly vaše již tak zesláblé vlasy. Vyzkoušejte transplantaci vlasů, pokud jste už zkusili vše, ale marně. Transplantace chcete-li nastřelování vlasů je vhodná metoda především pro ty, jež znají příčinu padání, ale nenašli doposud vhodnou léčbu, která by zabrala. Většinou jde o dědičnou formu.

Zahušťovač vlasů

Unikátní profesionální zahušťovač vlasů je poměrně novou záležitostí. Tuto metodu mohou vyzkoušet jak ženy, tak muži s velmi jemnými a řídkými vlasy, kterým prosvítá pokožka hlavy. Jde v podstatě o sprej složený z komplexu mikrovláken keratinového proteinu. Pro jemné a řídké vlasy doporučujeme zahušťovač vlasů, díky kterému vykouzlíte bohatý účes. Pravdou je, že perfektně vypadající účes pomůže člověku zvýšit sebevědomí a vrátit sebejistotu. Plánujete-li tedy nějakou oslavu, párty, pak nezapomeňte zkusit zahušťovač – o jeho kvalitách se můžete přesvědčit v přiloženém videu.

Zahušťovač vlasů