I ten největší alfasamec ocení, když nad ním při milování čas od času převezmete kontrolu. V některých párech to tak funguje pořád, že žena má hlavní slovo a zastává roli diktátorky. Jinde velí muž. Rozhodně ale není na škodu to aspoň párkrát do měsíce změnit. Na nic tedy nečekejte, vezměte věc do vlastních rukou a přichystejte nezapomenutelný sex třeba už na dnešní večer!

Sex je důležitou součástí vztahu, a proto pokud chcete, aby vaše partnerské soužití vzkvétalo, musíte se aspoň občas snažit. Oblékněte si erotické prádlo, přichystejte romantickou večeři při svíčkách zakončenou něžným milováním, nebo se naopak stylizujte do role nezbedné školačky. Fantazii se meze nekladou.

Nejvíc vám vztah oživí pomůcky ze sexshopu

Jasnou volbou, chcete-li přinést do milování něco nového a netradičního, jsou hračky pro dospělé. Tady jsou totiž možnosti prakticky nekonečné. Novinky můžete zkoušet až do konce života, přesto bude pořád něco unikátního, co vám umožní zažít doposud nepoznané pocity slasti. Postupem času vznikají stále důmyslnější pomůcky.

Třeba taková dilda jsou několik století starou záležitostí. Později někdo přišel na to, že by mohla vibrovat, a vznikl vibrátor. Některé hračky jsou ale vyloženě moderní – třeba takové venušiny kuličky nebo vibrační motýlci. Vibrující pomocníci jsou obecně velmi poptávaným sortimentem snad ve všech sexshopech. Jemné vibrace jsou příjemné každému a dokážou pěkně nažhavit i muže.

Některé hračky si užijete i sama, jiné použijete oba

Také spoustu dalších pomůcek, o kterých se lidé domnívají, že jsou určené pouze ženám, lze použít i pro muže. A funguje to rovněž opačně. Třeba takový anální kolík se dá použít do vaginy. Jelikož má jiný tvar než dildo či vibrátor, zažijete trochu zvláštní příjemné pocity. A o tom jsou vlastně všechny erotické hračky. Vyzkoušíte dosud nepoznané.