Že ještě nemáte svou erotickou hračku? To je ale chyba. Věřte, že se ochuzujete o spoustu příjemných chvil. Správně zvolená sexuální pomůcka totiž dokáže hotové divy. 

Na začátku bychom vás chtěli vyvést ze stále ještě poměrně rozšířeného omylu, že po sexuálních hračkách sahají jen úchylové a osamělí jedinci, kteří se nemají s kým pomazlit. Tak tomu totiž není! Erotické pomůcky mají své místo i v párovém soužití. Nedokážete si ani představit, na jakou úroveň dokážou sexuální život pozvednout. Na úroveň přímo božskou. Pro páry, které bojují se stereotypem, naprosto ideální způsob, jak se ho zbavit.

Nakupujte online

V první řadě si ujasněte, co od svého budoucího erotického společníka očekáváte, tedy jaká hračka u vás vůbec přichází v úvahu. Nečekáme, že navštívíte první sexshop a přitažlivé prodavačce či prodavači se začnete svěřovat se svými touhami. Výběr v tomto směru značně usnadňují různé návody, které jsou k mání na internetu, a ty naštěstí můžete v klidu studovat třeba pod peřinou. A když vás nějaká hračka osloví, objednáte si ji online. Žádné červenání se před personálem, vše vyřídíte v pohodlí domova. A na co byste se měli zaměřit?

Záruka rozkoše? Vibrátor

Do standardního erotického vybavení každé ženy by měl patřit vibrátor. Věřte, že v soukromí vaší ložnice to bude jistá záruka intenzivní fyzické rozkoše. Nemusíte si přitom pořizovat komplikovaně vyhlížející stroje, které dokážou spoustu věcí najednou, i když ani ty samozřejmě nejsou k zahození. Pokud se správně naladíte, dosáhnete orgasmu i s jednodušším modelem.

Žhavá esemeska a svůdné prádlo

Jak na žhavý sex? To zajímá asi každého. Zaručených receptů najdete na netu celou řadu a jde jen o to vybrat ten správný pro vás a vaši drahou polovičku. Na muže stoprocentně zabírá svůdné prádlo. Krajky, korzety, podvazkový pás, to vše dělá s většinou mužů hotové divy. Partnerovi v něm zatančete, vlňte se před ním a uvidíte, jak hned začne roztávat. Navnadit dokáže i večeře při svíčkách, vhodná hudba, vonné tyčinky. Zkusili jste mu či jí v poslední době poslat nějakou eroticky laděnou esemesku? Ne? Tak to rychle udělejte a uvidíte, co se bude dít, až se večer vrátí domů.