Těšíte se na vánoční atmosféru, ale máte tak trochu obavy, že vám naruší intimní život? Možná je to na místě. Vždyť všudypřítomné děti nedají chvilku klidu. Úloha žen v domácnosti je také poněkud specifická. Fungujeme především jako uklízečky a kuchařky. Co si budeme nalhávat. Máme ovšem své potřeby, a tak není od věci pokusit se podrobněji podívat na to, jak si lze i o Vánocích zpestřit intimní život. Dostat se do stereotypu je totiž to vůbec nejhorší, co nás kdy může potkat.

Prostě se na něj dobře připravte

Pravděpodobnost, že s oživením vztahu přijde váš partner, je mizivá. Co si budete namlouvat, pánům nějaká ta erotická inspirace prostě chybí. Ač je třeba na internetu různých návodů a dalších záležitostí spousta. Vy sama byste tedy měla být v hlavní roli. Pořiďte mu nějaká afrodisiaka. Španělskými muškami jistě nic nezkazíte. Stejně tak se nebojte ani BDSM pomůcek. Jako zdravotní sestra ho taktéž jistě navnadíte k nepřekonatelným výkonům.

Nechce? Obejdete se i bez něj!

Jasně, vůbec se na něj nemusíte spoléhat. Na trhu přece existuje spousta skvělých pomůcek, které muže umí nahradit. Možná dokonce ještě poslouží mnohem lépe. Zapomeňte na nějaký starý nevzhledný vibrátor! Moderní modely jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů typu latexu, plastu a jiných. Barevně jsou velmi povedené a umí dráždit třeba i anální oblast, bod G či klitoris. Výborné je v tomto ohledu i dildo. Také s ním si užijete spousty zábavy a vzrušení.

Podívejte se v klidu na video a poté hračky vyzkoušejte

Trápit se s využitím jednotlivých hraček? V žádném případě! Podívejte se na internet. Vždyť sexshop RuzovySlon.cz si pro vás připravil spousty instruktážních videí. Jde konkrétně o erotické videonávody, jež jsou jednak zábavné a jednak maximálně inspirativní. Dnes je jich k dispozici přes 1000.