Dorazili jste na návštěvu ke známým a už ve dveřích vás zaujaly rozházené boty po celé předsíni. Zcela určitě. Nepořádek bohužel v negativním slova smyslu dokáže upoutat pozornost takřka okamžitě. Zřejmě i z toho důvodu nechcete, aby stejná situace vznikla také u vás doma. Řešení je velmi jednoduché. Stačí pořídit ten správný botník. Vybírat si lze z mnoha zajímavých modelů. Nač se při nákupu soustředit a kde jej realizovat? Nepřestávejte číst, prozradíme vám to právě v tomto článku.

Klasické botníky

Nechcete nic vymýšlet a rádi byste měli standardní botník? Proč ne? Vždyť i konzervativnější pojetí předsíně určitě nikoho neurazí. V každém případě ovšem volte spíše botník s dvířky. Otevřené modely jsou sice na první pohled hezké a pohodlné z hlediska rychlosti přezouvání, nicméně v konečné fázi se na boty práší. Také jde hned vidět, když si obuv nevyčistíte a necháte ji v botníku jen tak ladem a skladem od bláta a jiných nečistot.

Výklopné variace

Jsou optimální do prostor, jež jsou více stísněné. I v malé předsíni lze vytvořit maximálně funkční prvky. Výbornou volbou jsou výklopné botníky. Otevírají se jenom v případě potřeby v momentu, kdy se obouváte či vyzouváte.

Prostě se pohodlně posaďte a přezujte

Nejen starší lidé vyžadují při přezouvání komfort. Prostě a jednoduše se jim nechce sklánět a obouvat se ve stoje. Bude-li botník lavice, máte vyhráno. Sedací botníky se standardně vyrábí a vybrat si lze i takové, které disponují polstrovanými sedačkami. Získáte tak maximální pohodlí.

Vyberte si ze spousty variací

Pořídit si botník v mnoha podobách online už dnes není žádný problém. Podívejte se do pestré nabídky internetové nákupní galerie Dona-shop.cz a jistě si vyberete botník podle svých představ. K dispozici jsou tady všechny verze botníků ve spoustě barevných odstínů.