Přivítali byste při úklidu několik párů rukou navíc? Proč se o úklid nepodělit s těmi, kteří jsou v uklízení experty na slovo vzatými? Řeč je o pomocnících, s nimiž umyjete podlahu i okna během chvilky. Zbyde vám tak dost času na příjemnější aktivity. Seznamte se s pomůckami a prostředky Leifheit a Vileda a s jejich vychytávkami, bez nichž se odteď při úklidu neobejdete.

Úklid podlahy? Během několika minut

Receptem na to, jak získat dokonale čistou podlahu bez toho, abyste se zbytečně nadřeli, je pravidelnost. Pouhých 5 minut denně vám pomůže vypořádat se s úklidem podlahy hravě a s úsměvem. Denně stačí použít smeták nebo robotický vysavač a podlahu zbavit prachu a jiných nečistot. Na mokro pak můžete bez výčitek podlahu vyčistit jen jednou za týden. Pro mokré čištění jsou velmi oblíbené zejména úklidové mopy na podlahu. Pořídit si můžete klasický nebo rotační mop, mop se ždímačem, s vědrem anebo rovnou celý set.

Tip: Leifheit TWIST SYSTEM NEW XL úklidová sada

Umyjte podlahu několika tahy s úklidovou sadou Leifheit, která je určena pro mytí podlah bez kontaktu rukou a špinavé vody. Úklid vám zpříjemní rotační systém umístěný přímo v držadle, velká rotační komora, univerzální 20l vědro se dvěma držadly i teleskopická tyč mopu.

Video:

Tip: Vileda Ultramax úklidový set na podlahy

Se všemi druhy tvrdých podlah si hravě poradí úklidový set Vileda, který díky mikroaktivním vláknům pohlcuje a stírá mastnotu a šmouhy. Abrazivní vlákna zase hravě odstraní zaschlé nečistoty.

Video:

Každá podlaha vyžaduje jinou péči

Úklid vám také usnadní, když budete používat přípravky, které jsou speciálně určené na daný typ podlahy. Správné přípravky i péče také prodlouží životnost vaší podlahy.

Jak na mytí oken?

Vyhrazujete si na mytí oken celý den? Teď už nemusíte. Okna se mohou dokonale blýskat během několika minut. Jak toho dosáhnete? Tím, že je vyluxujete! Vysavač oken je pomocníkem, který by vám v domácnosti rozhodně neměl chybět. Zajišťuje efektivní umytí a vyleštění oken několika tahy.

Tip: Leifheit WINDOW CLEANER sada vysavače na okna

Vysavač na okna Leifheit přináší inovativní čištění oken díky elektrickému odsávání vody. Je vhodný nejen na klasická a střešní okna, ale také na zrcadla, sprchové kouty a dlaždice. Součástí sady je také oboustranný mop na okna Leifheit, jenž je vhodný pro čištění všech druhů hladkých i skleněných povrchů.

Video:

Tip: Vileda Windomatic vysavač na okna

I značka Vileda je na okna odborník. To vám dokáže vysavač na okna s extra sacím výkonem, který můžete stejně jako vysavač Leifheit použít nejen na okna, ale také na sprchové kouty, dlaždice, a dokonce na čištění rozlitých tekutin. Vysavač přináší jednoduchou manipulaci a zanechává povrchy zářivě čisté.

Video:

Odteď vám žádná špína neunikne!

Víte, kde se špína usazuje nejčastěji? Při úklidu se zaměřte na podlahu, kuchyňskou linku, na koupelnu a toaletu. Špína se také často drží na klikách od dveří, dálkovém ovladači, úchytkách na spotřebičích a skříňkách a na odpadkových koších. V neposlední řadě byste měli věnovat zvýšenou pozornost klávesnicím.

Tip: Univerzální čistič Leifheit

Úklid vám usnadní profesionální přípravky. K těm patří i univerzální čistič značky Leifheit, který je vhodný na všechny povrchy včetně skla.

Tip: Úklidové pomůcky a prostředky Leifheit nyní v akci na Domácí potřeby Franta (www.domacipotreby-franta.cz).

Mohlo by vás zajímat: ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ PRVNÍ KUCHYNĚ – JAKÉ NÁDOBÍ BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT?