V posledních několika letech se výrazně zvýšil počet rozvodů, přičemž snad nejčastější příčinou rozpadu vztahu je nevěra. Důvodem je, že často muži nejsou spokojeni s intimnostmi, a proto hledají útěchu v jiné posteli. Pokud však nechcete drahou polovičku ztratit a partnera jste v posledních měsících výrazně zanedbávala, zapracujte na tom. Ještě není pozdě.

Spousta sexuologů doporučuje oživit postelové hrátky tím, že si začnete užívat i někde jinde než jen v ložnici. Jestliže jste kdysi patřila k sexuálním dobrodruhům, vraťte se o několik let zpět. Občas ani hračky pro dospělé nepomohou. Zkuste vzít dilda, vibrátor, anální kolík či jinou pomůcku do kabelky a vyrazte na některé z následujících míst.

Z ložnice do koupelny

Občas není nálada někam cestovat. V takovém případě stačí změnit alespoň místnost v domě. Postel je příliš pohodlná a fádní. Zavřete se do koupelny a zadovádějte si na pračce, ideálně zrovna v době, kdy ždímá. Pračka se v tu chvíli promění ve velký vibrátor.

Auto není jen pro puberťáky

Uvnitř automobilu je nedostatek místa. Zejména pokud je partner větší, v interiéru vozidla se nebude cítit příliš příjemně. Zajeďte spíše někde na samotu, zabrzděte automobil a přesuňte se na jeho kapotu. Vy si na kapotu sedněte a muž ať stojí před ní.

Kino pro odvážné

Jestliže vás vzrušuje spíše nějaké veřejné místo, co takhle kino? Určitě se to nehodí, pokud kolem vás sedí desítky lidí. Ovšem na některé filmy moc lidí nechodí a právě takové filmy jsou vhodné pro užívání si.

Balkon hotelu má také své kouzlo

Většinou si muži do hotelů vodí své milenky. Vezměte do hotelu vy vašeho muže. Okořeňte si sex tím, že se uchýlíte na balkon. Budete na čerstvém vzduchu a zároveň vyzkoušíte něco neobvyklého.

Co taková houpačka?

Když jdete na dětské hřiště, zřejmě vás nikdy ani nenapadlo, že byste mohla s manželem dovádět na houpačce. Vezměte si na večerní procházku sukni, posaďte muže na houpačku a vy si sedněte na něj. U sexu se jemně pohupujte.

Celý zážitek umocníte i dalšími věcmi. Co takhle erotické prádlo? Chuť navíc navodí španělské mouchy. Klidně si přečtěte nějaké povídky na sexshopu Růžový Slon, například příběh zvaný „Nastav svoji zadničku a podej mi krabičku“.